23 wtyczki optymalizacji prędkości WordPress do przyspieszenia Twojej witryny w 2020 r. (Te same, których użyłem, aby uzyskać 100% wyniki GTmetrix)

Wtyczki optymalizacji prędkości WordPress


Potrzebujesz solidnej listy wtyczek do optymalizacji prędkości WordPress?

Chłopcze, mam dla ciebie listę. Wtyczki pamięci podręcznej, optymalizacja obrazu, opóźnione ładowanie, AMP, pamięć podręczna Gravatar, monitorowanie czasu ładowania oraz wtyczki, które naprawiają błędy Google Font + Analytics w GTmetrix i Pingdom. Używam wielu z tych wtyczek prędkości na własnej stronie i mam 100% wyników GTmetrix. Ja też Optymalizacja prędkości WordPress zarabiać na życie, więc jestem w tym trochę nerd.

Zalecam uruchomienie witryny WordPress GTmetrix (sprawdź karty Szybkość strony i YSlow) lub inne narzędzie do testowania prędkości, które ma być używane jako punkt odniesienia. Po zainstalowaniu każdej wtyczki sprawdź ponownie swoje wyniki GTmetrix, aby zobaczyć, jak wpływa to na czas ładowania strony i wyniki. Większość wtyczek ma co najmniej 4,5 gwiazdki, i zapewniam, że przeprowadziłem badania i testy.

ps. Jeśli dołączysz do WordPress Przyspiesz grupę na Facebooku mają listę Ponad 60 polecanych narzędzi przyspieszenia WordPress i przydatnych linków. Ale starałem się uwzględnić tutaj te ważne :)

pps. Hosting jest najważniejszym czynnikiem w branży Przewodnik po optymalizacji WordPress. Google zaleca czas odpowiedzi serwera z <200ms które możesz zameldować PageSpeed ​​Insights. używam SiteGround kto też jest używane przez Yoast, zalecane przez WordPress, i ocenił # 1 w Ponad 20 ankiet na Facebooku.

Raport 2019-GTmetrix

1. WP Rocket

WP Rocket został oceniony jako nr 1 wtyczki pamięci podręcznej w wielu ankietach na Facebooku i jest tym, czego używam. Jest to wtyczka premium o wartości 49 USD, ale jest tego warta, ponieważ jest to wtyczka do hostingu i pamięci podręcznej oraz ogólnie 2 najlepsze czynniki prędkości. Jest to również najłatwiejsza do skonfigurowania wtyczka pamięci podręcznej i jest często aktualizowana o nowe funkcje. Powinieneś używać tylko 1 wtyczki pamięci podręcznej, ale najlepiej wypróbować co najmniej 2-3 (te, które wymieniłem), aby zobaczyć, która daje najlepsze wyniki / wyniki w Pingdom / GTmetrix.

Ankieta dotycząca najlepszej wtyczki pamięci podręcznej 2016

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2019

Rakieta Swift kontra WP

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2016

Najlepsza ankieta wtyczek pamięci podręcznej 2018

wp rocket vs w3 totla cache

W przypadku większości innych wtyczek pamięci podręcznej należy zainstalować około 7 dodatkowych wtyczek, aby uzyskać dostęp do tych funkcji WP Rocket ma je wszystkie wbudowane, co zmniejsza liczbę wtyczek w Twojej witrynie. Jeśli jesteś podobny do mnie, chcesz użyć tylko 1 wtyczki, w przeciwnym razie musisz sprawdzić, które funkcje są dostarczane z wtyczkami pamięci podręcznej, a następnie zainstalować te wtyczki, jeśli ich nie obsługują.

Funkcje WP-Rocket

Jeśli zdecydujesz się kupić WP Rocket, byłbym wdzięczny, gdybyś użył mojego link partnerski. Przekazuję sporą część pieniędzy na kampanie GoFundeMe – w 2018 r. 3000 dolarów przeznaczono na wyżywienie bezdomnych w Denver. W 2017 r. 3000 dolarów trafiło do Amerykańskiego Czerwonego Krzyża w Hurricane Harvey. Wasze wsparcie pomaga i naprawdę to doceniam. Dziękuję Ci :)

Mój samouczek WP Rocket pokazuje, jak skonfigurować ustawienia za pomocą Cloudflare + StackPath. Jestem na bieżąco z najnowszymi wersjami i odwołuje się do WP Rocket dokumentacja. Może to naprawić TONĘ przedmiotów w GTmetrix i jest prawdopodobnie drugim co do wielkości współczynnikiem prędkości poza hostingiem.

Podobne wtyczki

Zobacz mój przewodnik konfiguracji rakiety WP

2). Najszybsza pamięć podręczna WP

Jest to najwyżej oceniana BEZPŁATNA wtyczka pamięci podręcznej i jest bardzo łatwa w konfiguracji. Mój samouczek najszybszej pamięci podręcznej WP pokazuje, jak skonfigurować karty i zintegrować ją z Cloudflare + StackPath, ale oto pierwsza karta (poniżej). W przeciwieństwie do WP Rocket ta wtyczka nie ma opcji leniwego ładowania zdjęć / filmów, czyszczenia bazy danych i innych opcji. Więc będziesz musiał użyć Optymalizacja WP i Leniwe ładowanie filmów wtyczki, jeśli chcesz te funkcje (zalecane).

WP-Fastest-Cache-Settings

Zobacz przewodnik konfiguracji najszybszej pamięci podręcznej My WP

3). Optymalizacja WP

Usuwa śmieci, spam, zmiany wersji, przejściowe, oraz inne niepotrzebne pliki przechowywane w bazie danych, które po zgromadzeniu mogą spowolnić zarówno witrynę WordPress, jak i panel administracyjny. Uruchamiałbym to co kilka tygodni (zarówno WP-Optimize, jak i WP Rocket mają opcję planowania czyszczenia bazy danych). Jeśli używasz WP Rocket, NIE potrzebujesz tej wtyczki, ponieważ WP Rocket ma taką opcję w ustawieniach bazy danych. Jeśli używasz innej wtyczki pamięci podręcznej, użyj WP-Optimize.

WP-Optimize Clean Database

Instrukcje

 • Utwórz kopię zapasową bazy danych!
 • Zainstaluj wtyczkę
 • Przejdź do zakładki Optymalizacja WP
 • Uruchom wtyczkę jako ustawienia domyślne, ale odznacz „niezatwierdzone komentarze”

Jeśli używasz WP Rocket, nie potrzebujesz WP-Optimize (WP Rocket ma to w zakładce „baza danych”):

WP-Rocket-Database-Settings

Podobne wtyczki:

4. Shortpixel

Bezstratnie kompresuj obrazy, które naprawiają optymalizują elementy obrazów w GTmetrix. Mam pełny przewodnik po optymalizacji obrazu (istnieje 20 sposobów), ale główne są bezstratna kompresja, wyświetlać skalowane obrazy (zmiana rozmiaru do odpowiednich wymiarów) i określ wymiary obrazu (ustawienie szerokości / wysokości w kodzie HTML lub CSS obrazu). ShortPixel, Imagify, Smush, Kraken, i EWWW wszystko w zasadzie robi to samo. Musisz użyć tylko jednej wtyczki do optymalizacji obrazu.

funkcje

 • Bezstratna kompresja obrazu
 • Zmień rozmiar dużych zdjęć
 • Usuń dane EXIF

Bezstratna kompresja obrazu

Instrukcje

 1. Zapisać się do Shortpixel
 2. Zainstaluj Wtyczka ShortPixel
 3. Zostaną wyświetlone następujące instrukcje:
 4. Wprowadź swój klucz API z konta ShortPixel
 5. Ustaw poziom kompresji
 6. Luzem zoptymalizuj wszystkie obrazy w Twojej witrynie (jest to model freemium)

Ustawienia ShortPixel

5. Wyczyść

Jest to niezbędna wtyczka prędkości, która wyłącza niepotrzebne funkcje w rdzeniu WordPress, które mogą zużywać procesor. Pomaga również usuń ciągi zapytań (chociaż najlepszym rozwiązaniem jest użycie lekkich wtyczek), asynchronicznie ładuje czcionki, lokalnie hostuje kod śledzenia Google Analytics, ogranicza liczbę poprawek po, wyłącza automatyczne zapisywanie i inne funkcje prędkości.

Wyczyść ustawienia wydajności

Umożliwia wyłączenie:

 • Rewizje
 • Automatyczne zapisywanie
 • Emoji
 • Gravatars
 • mapy Google
 • Znacznik RSD (Really Simple Discovery)
 • Tag skrótu
 • WordPress API z nagłówka
 • Znacznik Windows Live Writer
 • Tag generatora WordPress
 • Pingbacki + trackbacki
 • RSS
 • XML-RPC
 • Skrypty WooCommerce
 • Recenzje WooCommerce
 • Fragmenty koszyka Woocommerce

Może także paginować komentarze po 20 komentarzach lub wyłączyć je po 28 dniach.

6. Oczyszczanie zasobów

Selektywnie wyłącz ładowanie wtyczek na niektórych stronach / postach. Może to zmniejszyć liczbę żądań i skrócić czas ładowania. Najczęstszym przykładem jest ładowanie wtyczki formularza kontaktowego tylko na stronach, które faktycznie mają formularz kontaktowy. Ale możesz to zrobić za pomocą wielu wtyczek.

Przykłady:

 • Wyłączanie wtyczki suwaka na stronach, które nie używają suwaków
 • Wyłączanie wtyczki fragmentów rozszerzonych na stronach, które nie używają fragmentów rozszerzonych
 • Wyłączanie wtyczki formularza kontaktowego na stronach, które nie mają formularza kontaktowego
 • Wyłączanie wtyczki do zarządzania linkami partnerskimi na stronach, które nie używają linków aff
 • Wyłączanie wtyczki udostępniania społecznościowego na wszystkich stronach (ponieważ zwykle dotyczy postów na blogu)

Podobne wtyczki

7. WP YouTube Lyte

Lazy ładuje filmy, wstawiając responsywne „Lite YouTube Embeds”, które wywołują „grubego” odtwarzacza YouTube tylko po kliknięciu przycisku odtwarzania. Najdłuższe ładowanie filmów zajmuje FAR. Aby dać Ci pomysł, mój samouczek W3 Total Cache zawiera tylko 2 filmy, ale kiedy się leniwie ładuję, czas ładowania posta wzrósł z 5 do 1,5 s. Ma taką samą funkcję jak osadza się lekkie wideo.

Podobne wtyczki

Jeśli używasz WP Rocket, mają tę funkcję w ustawieniach „multimediów”:

WP-Rocket-Lazy-Load

8. Kontrola bicia serca

Interfejs API pulsu WordPress zużywa zasoby, wysyłając powiadomienia o wtyczkach w czasie rzeczywistym, gdy inni użytkownicy edytują post i tak dalej. 99% ludzi powinno to wyłączyć.

Wtyczka sterowania pulsem

9. Wskazówki dotyczące zasobów przed * drużyną

Umożliwia to wstępne pobieranie DNS, wstępne wysyłanie, wstępne łączenie, wstępne pobieranie i wstępne ładowanie. Jeśli używasz zewnętrznych zasobów w swojej witrynie, pomaga to przeglądarkom je przewidywać i ładować szybciej.

WP Rocket ma opcję wstępnego pobierania DNS, ale nie ma takiej opcji dla preconnect, podczas gdy ta wtyczka ma. Różnica między pobieraniem DNS a połączeniem wstępnym polega na tym, że pobieranie wstępne umożliwia tylko wyszukiwanie DNS, podczas gdy połączenie wstępne wykonuje wyszukiwanie DNS, negocjacje TLS, a także uzgadnianie TCP.

10. OMGF | Hostuj czcionki Google lokalnie

OMGF może naprawić błędy czcionek Google w GTmetrix, Pingdom i PageSpeed ​​Insights. Spowoduje to pobranie wszystkich czcionek Google z Twojej witryny (przy użyciu interfejsu API Google Fonts Helper) i wygenerowanie arkusza stylów. Następnie będziesz musiał usunąć wszelkie żądania do zewnętrznych źródeł czcionek.

Google-Fonts-GTmetrix

Jak to wygląda:

CAOS-for-Webfonts

Wskazówka: jeśli używasz czcionek zewnętrznych, bądź minimalny przy wybranej liczbie czcionek (i ich grubości). Jeśli z jakiegoś powodu ta wtyczka nie naprawia błędów, mam przewodnik dotyczący lokalnego hostowania czcionek Google.

Podobne wtyczki

11. CAOS | Hostuj Google Analytics lokalnie

Wykorzystaj pamięć podręczną przeglądarki Brower Google Analytics

CAOS naprawia Cache przeglądarki dźwigni element w GTMetrix, hostując Google Analytics lokalnie. Wystarczy zainstalować wtyczkę, wprowadzić identyfikator śledzenia, a CAOS doda kod śledzenia do nagłówka (lub stopki). CAOS jest również kompatybilny z Monster Insights i ma inne opcje.

WP Rocket, Swift Performance i WP Disable również mogą to zrobić (wystarczy użyć jednego).

12. CDN Enabler

CDN Enabler pomaga skonfigurować CDN (sieć dostarczania treści). Nie działa to z Cloudflare (która wymaga zmiany serwerów nazw), gdy aktywator CDN jest specjalnie przeznaczony dla StackPath, KeyCDN i innych CDN, które zapewniają adres URL CDN. Najpierw zarejestruj się w CDN (używam StackPath), a następnie wprowadź swój CDN URL do wtyczki CDN Enabler. Zobacz instrukcje poniżej:

Krok 1: Zarejestruj się w CDN (używam StackPath, który ma 34 centra danych) i utwórz stronę CDN.

Krok 2: Chwyć adres URL CDN:

StackPath-CDN-URL

Krok 3: Wprowadź adres URL CDN w narzędziu CDN Enabler, a następnie skonfiguruj ustawienia:

CDN-Enabler-Plugin-Settings

13. Perfmatters

Perfmatters został opracowany przez Kinsta i jest podobny do Clearfy i Asset Cleanup. Pozwala wyłączyć niepotrzebne funkcje, w tym fragmenty koszyka, skrypty i style WooCommerce. Możesz także selektywnie wyłączać wtyczki. Ceny zaczynają się od 24,95 USD rocznie za 1 stronę, ale ugryzłem się w kulę i cieszę się, że tak zrobiłem, ponieważ nadal używam jej na własnej stronie internetowej. Oto wszystko funkcje.

funkcje perfmatters

14. Skrytka Gravatar Harry’ego

Jeśli masz dużo komentarzy do postów, Gravatars mogą całkowicie zniszczyć czasy ładowania i raporty GTmetrix. Możesz użyć tej wtyczki do pamięć podręczna obrazów Gravatar. Inną opcją jest całkowite wyłączenie Gravatars (choć zapobiegnie to wyświetlaniu zdjęć) i sprawi, że sekcja komentarzy będzie nudna. Ale jest to kompromis między Gravatars a czasem ładowania.

Cache-Gravatar-Images

Podobne wtyczki

15. Określ wymiary obrazu

Określanie wymiarów obrazu

Określ wymiary obrazu to element w GTmetrix oraz inne narzędzia prędkości, co oznacza, że ​​musisz dodać szerokość / wysokość do HTML lub CSS obrazu. Ta wtyczka automatycznie dodaje szerokość / wysokość do obrazów, które obecnie nie mają jednego zestawu. Według mojej wiedzy nie określa wymiarów obrazów znajdujących się w programach do tworzenia stron, widżetach ani w innych obszarach poza edytorem wizualnym.

16. Automatyczna optymalizacja

Automatyczna optymalizacja

Optymalizuje HTML, CSS, i JavaScript. Nie potrzebujesz funkcji automatycznej optymalizacji, chyba że korzystasz z GoDaddy, WP Engine lub innego hosta, który czarne listy wtyczek pamięci podręcznej, ponieważ WP Rocket i większość wtyczek pamięci podręcznej optymalizuje kod dla Ciebie. Ale chociaż wbudowane buforowanie GoDaddy i WP Engine może być w porządku, nie optymalizuje HTML / CSS / JS. W tym momencie zaczyna się Autoptimize.

Autoptimize-Main-Settings

17. AMP dla WP

Przyspieszone strony mobilne to projekt Google, który przyspiesza ładowanie stron mobilnych. Dodaje również znaczek „AMP” obok fragmentów kodu mobilnego. Ta wtyczka zmieni układ / wygląd stron mobilnych, więc pamiętaj, aby w pełni dostosować ustawienia. Jeśli z jakiegoś powodu Ci się nie podoba, usuń go, a wróci do starego projektu. Możesz także użyć Klej do Yoast & Wtyczka AMP aby dostosować kolor tekstu, kolor linku, kolor aktywacji i inne elementy stron mobilnych.

Ostrzeżenie: AMP może czasami zmniejszać konwersje na urządzeniach mobilnych. Czytać Studium Kinsty na temat tego, w jaki sposób ich konwersje spadły o 59% podczas korzystania z AMP. Ostatecznie postanowiłem tego nie robić.

Strony AMP

Ta wtyczka ma mnóstwo ustawień do dostosowywania stron AMP:

Accelerated-Mobile-Pages-Plugin-Settings

Instrukcje

 • Zainstaluj wtyczkę
 • Dostosuj treść, którą chcesz Strony AMP (strony, posty itp.)
 • Zainstaluj Klej do wtyczki Yoast SEO AMP jeśli używasz Yoast (dostosowuje projekt)
 • Dodaj / amp / do dowolnej strony w swojej witrynie, aby zobaczyć, jak to wygląda i upewnić się, że działa
 • Przejdź do Ustawienia Yoast → AMP, aby zmienić projekt i włączyć niestandardowe typy postów
 • Poczekaj, aż Google ponownie zindeksuje Twoją witrynę i doda znak AMP w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych
 • Odwiedzić sekcja przyspieszonych stron mobilnych w Google Search Console zobaczyć błędy

18. Monitor zapytań

Znajdź swoje najwolniejsze wtyczki, zapytania, skrypty i inne elementy, których ładowanie trwa najdłużej.

Monitor zapytań Powolne wtyczki

P3 Profiler Kiedyś świetnie znajdował powolne wtyczki, ale nie był aktualizowany od lat. Monitor zapytań jest alternatywą. Inną alternatywą jest uruchomienie witryny GTmetrix i skorzystaj z zakładki Wodospad. Możesz także sprawdzić tę listę wtyczek o wysokiej wydajności procesora.

Powolna wtyczka WordPress

19. GTMetrix For WordPress

Wtyczka GTmetrix WordPress monitoruje ładowane czasy i wyniki Page Speed ​​+ YSlow, a następnie wysyła raport bezpośrednio do pulpitu WordPress lub za pośrednictwem zaplanowanych raportów e-mail.

GTmetrix-WordPress-Dashboard-Widget

GTmetrix-Scheduled-WordPress-Reports

GTmetrix-Scheduled-Reports

20. Wyświetl wersję PHP

Wyświetl wersję PHP po prostu pokazuje, które Wersja PHP biegniesz.

Display-PHP

Wyższe wersje sprawiają, że witryna działa znacznie szybciej…

WordPress PHP Speed

Możesz uaktualnić do nowych wersji w swoim hostingu cPanel…

SiteGround PHP 7.3

21. Kontroler zgodności PHP

Sprawdzanie zgodności PHP skanuje wtyczki, aby upewnić się, że są one zgodne z nowymi wersjami PHP. Niektóre wtyczki WordPress nie są często aktualizowane lub dobrze kodowane – wcześniejsze uruchomienie może zapobiec błędom (takim jak uszkodzenie strony) z powodu niezgodnych wtyczek.

Kontroler zgodności PHP

22. WP Hosting Performance Check

Pokazuje ogólną wydajność hostingu oraz informację, czy twoja technologia (wersje PHP, MySQL, WordPress) działa wolno, w takim przypadku należy ją zaktualizować. Pokazuje także najwolniejsze strony.

Hosting-PHP-Server-Response

Szybkość ładowania przeglądarki

Czas odpowiedzi serwera WWW

Poziom technologiczny

Bytecheck.com a GTmetrix pokaże również TTFB (czas do pierwszego bajtu) w zakładce Wodospad…

Kontrola TTFB

GTmetrix TTFB

Fajna sztuczka: jedna z niewielu rzeczy PageSpeed ​​Insights jest dobre dla sprawdza czasy odpowiedzi serwera. Google twierdzi, że powinno to być poniżej 200 ms. Jeśli nie, Twój serwer (hosting) działa wolno.

Skróć czas reakcji serwera poniżej 200 ms

23. Lepsze wyszukiwanie Zastąp

Jeśli zobaczysz zminimalizować przekierowania w raporcie GTmetrix może to oznaczać, że zmieniłeś wersję witryny www lub https, ale nie zmieniłeś linków, aby odpowiadały nowej wersji…

Minimalizuj przekierowania

Zamiast naprawiać wszystkie linki ręcznie, użyj wtyczki Lepsze wyszukiwanie i zamień, aby zaktualizować je zbiorczo. Może być również pomocny w naprawianiu uszkodzonych linków, a nawet masowej aktualizacji linków / obrazów, które pojawiają się na wielu stronach / postach. Lepsze wyszukiwanie Zastąpienie może być ogromną oszczędnością czasu.

Lepsze wyszukiwanie Zastąp - wersje WWW

Inne ważne narzędzia / zasoby

SiteGround jest używane przez Yoast, ja i zalecane przez WordPress. Są prawie na pierwszym miejscu Ankieta na Facebooku i dać większości ludzi znaczących ulepszenia czasu ładowania zwłaszcza jeśli używali miernych hostów: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-Właśnie przełączyliśmy się na Siteground

Używam ich częściowo dedykowany plan GoGeek który zawiera 4x więcej zasoby serwera niż dzielony hosting. Klikaj moje strony, aby zobaczyć, jak szybko się ładują, sprawdź mój raport GTmetrix lub zobacz osoby, które migrował i opublikowane nowe czasy ładowania. Oni też tak robią bezpłatne migracje.

DigitalOcean on Cloudways i Kinsta są również dobre i zaczynają się od 10 USD / miesiąc i 30 USD / miesiąc. Cloudways to coś więcej dla programistów, którzy nie potrzebują cPanel, hostingu poczty e-mail ani wsparcia uzyskanego dzięki SiteGround. Kinsta jest w zasadzie tym, co WP Engine był (drogie, ale niesamowite). Cały mój blog jest zasadniczo poświęcony pomaganiu ludziom w szybszym ładowaniu ich stron internetowych. Odmawiam rekomendowania hostingu za 2 USD miesięcznie, ponieważ większość osób żałuje, że prowadzi witrynę.

Jak sprawdzić, czy Twój hosting jest wolny
Uruchom swoją witrynę Google PageSpeed ​​Insights sprawdzić, czy skrócić czas odpowiedzi serwera jest w twoim raporcie. Google poleca powinno być <200ms. Coś powyżej 1 sekundy nie jest dobre. Możesz także sprawdzić TTFB (czas do pierwszego bajtu) na karcie Czasy GTmetrix lub bytecheck.com.

Skróć czas reakcji serwera

Ankieta hostingowa 2019

2017-WordPress-Hosting-FB-Poll

Zalecenia dotyczące hostingu Elementor

Zalecenia hostingowe z lipca 2019 r

WordPress-Host-Poll-sierpień-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

Ankieta Hosting 2019

Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Poll-2017

Managed-Hosting-Poll

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016-Web-Hosting-Ankieta

Best-WordPress-Hosting-Provider-Poll

Best-Web-Hosting-2019-Ankieta

Ankieta przyjazna dla hostingu WP

2016-WordPress-Hosting-FB-Poll

Ulubiony hosting dla Elementora

Zalecenia hostingowe 2018

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

Ankieta 2019-Hosts-Ankieta-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-Hosting-Poll-June-1

SiteGround-Zalecenie

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Poll

Best-Web-Hosting-Provider-Ankieta

Hosting-Ankieta-luty-2019

Hosting-rekomendacje-ankieta

Bluehost vs SiteGround

Ankieta hosta WordPress

SiteGround jest polecany przez WordPress:

SiteGround-Recommended-WordPress-Host

I przez Ivica kto prowadzi WordPress Przyspiesz grupę na Facebooku z ponad 16 000 członków.

Zalecane narzędzia WordPress-Speed-Up

Kilka wątków:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround ma 3 plany:

SiteGround-Hosting

Wyższe plany obejmują więcej zasoby serwera (Współczynnik nr 1 w przewodniku optymalizacji WordPress). Tutaj jest pełna tabela porównawcza, ale GrowBig daje około 2x więcej zasobów serwera niż StartUp, a GoGeek jest częściowo dedykowany hosting co daje ci jeszcze więcej. GrowBig i nowsze oferuje bezpłatną migrację, tworzenie wersji, zaawansowane buforowanie i możliwość hostowania wielu witryn. GoGeek ma priorytetowe wsparcie. Ich hosting w chmurze jest skokiem cen o 80 USD miesięcznie.

Możesz to zobaczyć na ich stronie strona funkcji:

SiteGround-Server-Resources-Porównanie

Korzystam z SiteGround, ponieważ:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom raporty mówią same za siebie
 2. Moje strony ładują się natychmiast (kliknij je, jeśli chcesz)
 3. Szybki technologia prędkości (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Polecane przez Yoast, WordPress, Ivica od WordPress Przyspieszenie
 5. Wolny Zaszyfrujmy SSL, łatwy w użyciu cPanel, i funkcje dla eCommerce
 6. Obsługa WordPress to nie do pobicia nawet bez priorytetowego wsparcia GoGeek
 7. GrowBig zawiera etapy, więcej miejsca i więcej zasobów serwera (przewiń w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby” i najedź kursorem na serwer patka)
 8. GoGeek zapewnia jeszcze więcej zasobów serwera, pamięci masowej i priorytetowego wsparcia
 9. Darmowe migracje, wtyczka migratora, i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 10. Dużo pochwał Reddit, Rozmowy na Facebooku, Świergot, TrustPilot
 11. Mnóstwo pochwał na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Wiele osób już przeprowadziło migrację i opublikowało wyniki na Twitterze: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zastrzeżenie dotyczące partnera – jeśli zarejestrujesz się w SiteGround u mnie link partnerski Przekażę ci dobrą część bez żadnych kosztów. Każdego roku ja przekaż 3 000 $ na kampanie GoFundMe (2018 miał nakarmić głodnych w Denver, 2017 r. Do Czerwonego Krzyża w Hurricane Harvey). Wasze wsparcie pomaga i naprawdę to doceniam. Staram się, aby moje opinie były obiektywne i wspierane przez dowód w formie Ankiety na Facebooku, tweety, i prawdziwe rozmowy. Jeśli nie chcesz go używać, oto link niepowiązany do SiteGround. Tak czy inaczej, naprawdę wierzę, że są świetnym gospodarzem WordPress, a twoja strona będzie działać szybciej / płynniej… przeszukuj grupy na Facebooku + Świergot i znajdziesz większość ludzi powiedzieć to samo.

Ludzie zwykle migrują, ponieważ ich technologia prędkości może skrócić czasy ładowania o połowę:

Przełączanie na SiteGround

SiteGround Migracja czasu ładowania

Bluehost do SiteGround GTmetrix

HostGator do SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 Perfect Score On SiteGround

SiteGround Genesis

Prędkość dostarczana przez SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Skrócony czas ładowania dzięki SiteGround

Nowe czasy reakcji SiteGround

HostGator do SiteGround Migration

Czasy reakcji SiteGround na Joomla

Przełączony na Hosting SiteGround

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

SiteGround Skrócony czas ładowania

SiteGround Speedy Hosting

Nowe wyniki Pingdom na SiteGround

Nowy czas reakcji SiteGround

Skrócenie czasu reakcji SiteGround

Uzyskaj hosting z SiteGround

Cloudflare – bezpłatny CDN oraz usługa prędkości / bezpieczeństwa, która odzwierciedla twoją witrynę (i odciąża zasoby) ponad Ponad 200 centrów danych. Integruje się z większością wtyczek pamięci podręcznej z opcją agresywnego minimalizowania, Railgun, i hotlinkowanie. Wszystkie samouczki dotyczące wtyczek pamięci podręcznej zawierają instrukcje konfiguracji Cloudflare i nie zapomnij o instalacji zasady strony dla twojego administratora WordPress.

StackPath – płatny CDN, który dodaje Ponad 30 dodatkowych centrów danych na całym świecie (więcej centrów danych = szybsze dostarczanie treści), zmniejszając odległość między Twoją witryną / odwiedzającymi – a zalecenie w przewodniku optymalizacji WordPress. 10 USD / miesiąc z bezpłatną 30-dniową wersją próbną.

Pingdom – najdokładniejsze narzędzie do pomiaru czasów obciążenia według WP Rocket, choć moim zdaniem GTmetrix ma lepsze zalecenia dotyczące optymalizacji Twojej witryny.

GTmetrix – dobre do identyfikacji obrazów, które należy zoptymalizować za pomocą 3 metod: wyświetlania skalowanych obrazów (zmiany ich rozmiaru), określania wymiarów obrazów w HTML / CSS i optymalizacji obrazów (kompresja bezstratna). GTmetrix ostatnio przeszedł na w pełni załadowany wskaźnik czasu co pokazuje dłuższy czas ładowania niż poprzednio. Ich zakładka wodospadu mierzy poszczególne elementy wolno ładujące, a jeśli twoje czas do pierwszego bajtu jest długi, co oznacza, że ​​twój hosting jest wolny.

Google PageSpeed ​​Insights – większość rekomendacji można zignorować ale jest dobry do pomiaru czas odpowiedzi serwera który Google poleca <200ms lub twój hosting jest wolny.

Lista uszkodzonych botów .htaccess – obszerna lista spamujących botów, które po zablokowaniu przez przesłanie do .htaccess mogą znacznie zmniejszyć użycie procesora. Możesz dowiedzieć się, czy spamujące roboty indeksują Twoją witrynę przy użyciu AWStats (wymienione w Sekcja narzędzi analitycznych). Konfiguracja Reguły ograniczające indeksowanie Wordfence pomoże również zablokować fałszywe roboty Google, spamujące boty, nadmierne indeksowanie itp.

Pronaya (My WordPress Speed ​​Optimizer) – możesz wynająć mój optymalizator prędkości WordPress na freelancer.com, z którym współpracuję od 5 lat, a zoptymalizowaliśmy wiele witryn, aby ładować się o 500% szybciej. Nazywa się Pronaya, kosztuje 40 USD za godzinę i ma doskonałą ocenę 5/5 gwiazdek z 19 recenzjami (wystarczy założyć konto Freelancer i wyszukać użytkownika BDKAMOL). Jeśli uważasz, że jestem dobry w optymalizacji prędkości, Pronaya jest o wiele lepszy. Pracowałem również z Usamą (jego nazwa użytkownika to I333), który jest dość tańszy, ale także niesamowity z 4,9 / 5 gwiazdkami i ponad 375 recenzjami.

Często Zadawane Pytania

&# x1f680; Jakie są 5 najważniejszych wtyczek prędkości?

WP Rocket, ShortPixel, OMGF, Perfmatters i Autoptimize to nasze 5 najpopularniejszych wtyczek do optymalizacji prędkości

&# x1f680; Jaka jest najlepsza wtyczka pamięci podręcznej?

WP Rocket został oceniony na pierwszym miejscu w wielu sondażach na Facebooku, ponieważ ma więcej funkcji prędkości niż inne wtyczki pamięci podręcznej, w tym czyszczenie bazy danych, kontrolę pulsu, leniwe ładowanie i optymalizację Google Analytics.

&# x1f680; Jaka jest najlepsza wtyczka do optymalizacji obrazu?

Używamy ShortPixel, ponieważ praktycznie nie ma utraty jakości i wciąż naprawia zoptymalizowane elementy obrazu w GTmetrix.

&# x1f680; Która wtyczka jest najlepsza do optymalizacji czcionek?

OMGF i Autoptimize, a zarówno świetnie w optymalizacji czcionek. Perfmatters pozwala również pobierać i podłączać czcionki.

&# x1f680; Czy powinienem dodać AMP?

Zdecydowaliśmy się nie dodawać przyspieszonych stron mobilnych (AMP) po przeczytaniu artykułu Kinsty o tym, jak ich konwersje spadły o około 50% z powodu AMP.

Mój samouczek optymalizacji prędkości WordPress – ma ponad 400 komentarzy, w których ludzie mówią „Mój wynik szybkości strony w GTmetrix z 69 do 93” i „To może być jeden z najbardziej pomocnych postów, jakie kiedykolwiek czytałem”. Wiele osób skorzystało z niego, aby poprawić wyniki Pingdom / GTmetrix.

Mam nadzieję, że te wtyczki optymalizacji prędkości WordPress okażą się przydatne! Jeśli masz pytania, zostaw mi komentarz. Lub jeśli po prostu potrzebujesz naprawić wolną witrynę WordPress, zobacz mój samouczek powyżej. Ma ponad 400 komentarzy i pomógł wielu osobom skrócić czas ładowania do <1s.

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map