Jak zmniejszyć zużycie procesora w WordPress (i unikać limitu przepustowości + błędów procesora w miejscach, w których Twoja witryna zostaje zamknięta)

Miałem poważne problemy z nadmiarem procesora na mojej stronie WordPress.


Wszystko to oznacza, że ​​musimy zmniejszyć ilość zasoby zużywane przez wtyczki o wysokiej wydajności procesora, obrazy, wp-cron, bazy danych, żądania zewnętrzne (zwykle generowane przez wtyczki), komentowanie spamu i zapobieganie indeksowaniu witryny przez spamujące boty za pomocą Wtyczka Blackhole For Bad Bots.

Wykorzystamy również CDN Cloudflare, usuwamy wzdęcia z administratora WordPressa Wyczyść i Ukryj wzdęcie SEO, następnie przetestuj wspólne ustawienia we wtyczkach pamięci podręcznej, które często zużywają duży procesor.

Kiedy skończysz, mam nadzieję, że wykres procesora wygląda następująco:

Zmniejsz zużycie procesora WordPress

Zmniejszając użycie procesora, zmniejszysz obciążenie serwera, dzięki czemu Twoja witryna będzie szybsza. Firmy hostingowe chcą, abyś uaktualnił swój plan, który działa, ponieważ będziesz otrzymywać więcej zasoby serwera, ale powinieneś wypróbować te alternatywy, zanim sięgniesz do kieszeni.

Jeśli używasz powolnego hostingu, takiego jak EIG lub GoDaddy, poważnie przemyślę to ponownie. używam SiteGround kto też jest używane przez Yoast, zalecane przez WordPress, i był numerem 1 w ponad 20 ankietach na Facebooku. Jestem na ich częściowo dedykowany plan GoGeek i nie tylko czasy odpowiedzi mojego serwera są dobre poniżej 200ms, ale mój raport GTmetrix jest prawie nie do pokonania. Oni także migrować cię za darmo.

Contents

1. Sprawdź użycie procesora w AWStats

AWStats
AWStats jest wbudowany w większość cPanels (SiteGround, Bluehost, GoDaddy) w sekcji „statystyki” i może pomóc w identyfikacji źródła wysokiego procesora. Informuje, ile zużywają określone elementy przepustowości, w tym nieznane boty, obrazy, strony, pliki, pobrane pliki itp..

AWStats pomaga znaleźć:

 • Całkowite wykorzystanie przepustowości
 • Przeszukiwacze o dużej przepustowości
 • Adresy IP o dużej przepustowości
 • Pliki do pobrania o dużej przepustowości
 • Pliki o dużej przepustowości (np. Obrazy)

Miesięczna przepustowość

Jeśli nieznane boty zużywają procesor, spróbuj zablokować boty spamowe za pomocą Blackhole For Bad Bots.

Roboty-Pająki-Przepustowość

Jeśli obrazy zużywają duży procesor, użyj GTmetrix aby znaleźć obrazy, które należy zoptymalizować. Podaj skalowane obrazy, ściśnij je ShortPixel, I użyć Ochrona Hotlink Cloudflare.

Przepustowość typu pliku

Czas reakcji serwera
Wysoki procesor może również prowadzić do spowolnienia czasu reakcji, w którym można przetestować Bitcatcha lub PageSpeed ​​Insights. Google mówi powinno być poniżej 200 ms. Oczywiście jest to w większości kontrolowane przez hosting.

Raport prędkości serwera Bitcatcha

2. Wyeliminuj wtyczki o wysokiej wydajności procesora

Te głodne zasobów wtyczki zabijają procesor.

Wtyczki o wysokiej wydajności zwykle obejmują udostępnianie społecznościowe, statystyki, czat, kalendarz, narzędzia do tworzenia stron, kopie zapasowe i wtyczki, które uruchamiają bieżące skanowanie / procesy lub wyświetlają się wielokrotnie w raporcie GTmetrix.

 1. Dodaj
 2. Monitorowanie oszustw związanych z kliknięciami AdSense
 3. Kalendarz wydarzeń All-in-One
 4. Backup Buddy
 5. Beaver Builder
 6. Lepsze mapy witryn Google XML WordPress
 7. Broken Link Checker (użyj Dr. Link Check)
 8. Stały kontakt dla WordPress
 9. Formularz kontaktowy 7
 10. Kontekstowe powiązane posty
 11. Digi Auto Links
 12. Disqus Comment System
 13. Divi Builder
 14. Niezbędna siatka
 15. Zobacz pełną listę 65 wolnych wtyczek

Znajdź wolno ładujące się wtyczki
Jeśli ta sama wtyczka pojawia się wiele razy w twoim GTmetrix Raport o wodospadzie, możesz znaleźć alternatywną wtyczkę, która jest bardziej lekka. Żądania zewnętrzne mogą również zniszczyć Twój raport (np. Z Google Fonts, Gravatars, AdSense i wtyczek o wysokiej wydajności procesora, o których wspomniałem).

Powolna wtyczka WordPress

Monitor zapytań
Monitor zapytań pokazuje najwolniejsze wtyczki, skrypty, style, zapytania, przechwytywanie, błędy PHP i wiele informacji pozwalających na określenie problemów z prędkością. Może to wymagać pewnej wiedzy technicznej, ale warto zatrudnienie programisty kto może dokonywać optymalizacji za pomocą Query Monitor.

Zapytania według składników

Nie zapomnij zminimalizować wtyczek, usuń te, których nie używasz (nie tylko dezaktywuj), i używaj lekkich wtyczek, które zużywają minimalne zasoby. W przypadku wtyczek suwakowych polecam Meta Slider lub Monolog, do galerii polecam Galeria Envira lub FooGallery, i do użytku społecznościowego Sassy Social Share lub Udostępnianie społecznościowe (autor: Danny).

3. Usuń wzdęcia z Clearfy

Przez „wzdęcie” mam na myśli API pulsu, autozapisy, korekty postów, pingbacki i wszystkie „różne” rzeczy, które zużywają zasoby i powinny być wyłączone dla większości witryn. Top 3 wtyczek do ich wyłączenia to Wyczyść (zalecane), perfmatters autorstwa Kinsta i WP Wyłącz.

Opcja 1: Wyczyść

Wyczyść ustawienia wydajności

Wyczyść ustawienia obrony

Wyczyść ustawienia zaawansowane

Opcja 2: Perfmatters Autorstwa Kinsta (25 USD rocznie)

ustawienia perfmatters

Opcja 3: WP Wyłącz

WP-Disable-Requests

WP-Wyłącz-Tagi-Ustawienia

WP-Disable-Admin

WP-Disable-Others

4. Wyłącz WP-Cron

The wp-cron jest ładowany przy każdym ładowaniu strony i planuje zautomatyzowane zadania, takie jak publikowanie zaplanowanych postów, sprawdzanie aktualizacji motywów i wtyczek oraz wysyłanie powiadomień e-mail. Zamiast uruchamiać go przy każdym ładowaniu strony, możesz zaplanować jego uruchamianie co około 90 minut.

Krok 1: Wyłącz zadania WP Cron

Dodaj kod do wp-config.php, zanim zostanie napisane „To wszystko, edycja krok po kroku! Miłego blogowania ”.

Zdefiniuj („DISABLE_WP_CRON”, prawda);

Krok 2: Zamień na prawdziwe zadanie Cron
Nadal potrzebujesz wp-cron (np. Sprawdzanie aktualizacji motywu / wtyczki), ale nie przy każdym ładowaniu strony. Każdy host ma własne instrukcje na ten temat, oto Samouczek SiteGround. Możesz ustawić zadanie crona na uruchamianie co 90 minut lub zwiększyć je jeszcze bardziej, jeśli nie masz wielu zaplanowanych zadań.

5. Wyczyść bazę danych

Usuwa wersje postów, spam, śmieci, przejściowe, tabele bazy danych, które kumulują się w godzinach nadliczbowych, często pozostają w tyle, gdy odinstalowujesz wtyczki… spowalniając witrynę przy wyższym procesorze.

Powinieneś je czyścić co najmniej raz w miesiącu przy użyciu WP Rocket lub Optymalizacja WP. Mają podobne ustawienia z opcją automatycznego czyszczenia (bardzo polecam włączenie tego), ale lubię WP Rocket, ponieważ został oceniony jako nr 1 wtyczki pamięci podręcznej w tym Ankieta na Facebooku i ma opcje czyszczenia bazy danych + leniwe ładowanie zdjęć / filmów / ramek iframe. Większość innych wtyczek pamięci podręcznej nie ma tych dodatkowych opcji, co oznacza, że ​​musisz także zainstalować WP-Optimize i leniwą wtyczkę ładowania.

WP-Rocket-Database-Settings

6. Uaktualnij do PHP 7+

O 50% użytkowników WordPress korzysta z PHP 5.6 lub niżej:

WordPress-PHP-Version-Stats

Podczas aktualizacji do PHP 7+ można przetwarzać żądania prawie 3 razy szybciej:

Testy PHP WordPress

SiteGround (i większość hostów) ma opcję uaktualnienia w swoim cPanel:

Menedżer wersji PHP

Polecam PHP 7.2:

Aktualizacja PHP

Ostatnim krokiem jest sprawdzenie witryny pod kątem błędów. Jeśli widzisz, uruchom Kontroler zgodności PHP aby upewnić się, że twoje wtyczki są kompatybilne. Źle utrzymywane wtyczki mogą nie być.

7. Przeładuj zasoby do CDN

CDN zmniejsz obciążenie swojego serwera o rozładowywanie zasobów do ich centrów danych. Każdy CDN ma swój własny zestaw centrów danych, a więcej centrów danych = więcej odciążeń (i szybsze dostarczanie treści). Używam obu Cloudflare (bezpłatny) i StackPath (10 USD / miesiąc z bezpłatną 30-dniową wersją próbną).

Cloudflare odciąża zasoby Ponad 200 centrów danych:

Centra danych Cloudflare

Cloudflare-Bandwidth

Zarejestruj się w Cloudflare, dodaj swoją witrynę i uruchom skanowanie. Przejdziesz do strony, na której Cloudflare przypisuje ci 2 serwery nazw. Następnie na koncie hostingowym, zmień serwery nazw do Cloudflare’s.

Serwery nazw Cloudflare

StackPath odciąża zasoby do 31 dodatkowych centrów danych:

StackPath-Data-Centers

Krok 1: Zapisać się do StackPath (mają 30-dniowy okres próbny).

Krok 2: W panelu kliknij kartę CDN, a następnie utwórz witrynę StackPath CDN:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

CDN-URL-StackPath

Krok 3: Skopiuj adres URL CDN i wklej do wtyczki pamięci podręcznej (możesz także użyć CDN Enabler).

WP-Rocket-CDN-Settings

Krok 4: W StackPath przejdź do CDN → Ustawienia pamięci podręcznej, a następnie kliknij Oczyść wszystko

StackPath-Purge-Cache

Krok 5: Uruchom swoją witrynę w GTmetrix a „sieć dostarczania treści” powinna być zielona w YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

8. Włącz ochronę Hotlink

Ochrona Hotlink można włączyć w Cloudflare (lub czasami na koncie hostingowym). Zapobiega to kopiowaniu / wklejaniu twoich zdjęć na ich własną stronę internetową, co pochłania przepustowość. Zwykle dzieje się tak, jeśli masz wysokiej jakości obrazy na swojej stronie (np. Fotografia).

Cloudflare Hotlink Protection

9. Blokuj złe boty

W AWStats możesz zobaczyć boty + pająki pochłaniające dużo przepustowości. Oczywiście nie chcemy blokować Googlebota i innych legalnych robotów, ale chcemy blokować spamerów.

Roboty-Pająki-Przepustowość

Krok 1: Zainstaluj Wordfence.

Krok 2: Wyświetl swoje Raport o ruchu na żywo (w ustawieniach Narzędzi Wordfence), który pokazuje wszystkie boty odwiedzające Twoją witrynę w czasie rzeczywistym. Googlebot jest oczywiście w porządku, ale kiedy obserwowałem mój, widziałem compute.amazonaws.com co kilka sekund robił absurdalnie wiele próśb. Poszukałem go i na pewno był to bot znany z zasysania przepustowości. Przeglądaj raport przez minutę lub dwie i sprawdź, czy boty o szkicowych nazwach stale odwiedzają Twoją witrynę. Jeśli masz wątpliwości, przeszukaj Google ich nazwy hostów i sprawdź, czy inne osoby mają problemy z tym botem.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Krok 3: Blokuj złe boty (3 opcje): Wordfence, Blackhole For Bad Bots, lub Reguły zapory Cloudflare. Sam Wordfence może powodować wysoki procesor (polecam jedną z innych opcji).

Wordfence – Przejdź do ustawień Blokowanie i dodaj roboty spamujące, które chcesz zablokować. Gwiazdki służą jako symbole wieloznaczne, więc jeśli zablokuję * amazonaws.com *, oznacza to wszelkie nazwy hostów zawierające amazonaws.com (niezależnie od tego, czy ma znaki przed czy po nim), ten bot zostanie zablokowany. Zaoszczędziłem tysiące żądań / przepustowości, blokując te dwa spamerskie nazwy hostów:

 • * amazonaws.com
 • * linode.com

Reguła blokująca Wordfence

Blackhole For Bad Bots – dodaje ukryty link do twoich stron, który zabrania wszystkim botom podążania za linkiem. Jeśli bot go nie słucha, jest blokowany. Googlebot i inne dobre boty są na białej liście.

Blackhole dla Bad Bots

Reguły zapory Cloudflare – Cloudflare pozwala utworzyć do 5 reguł zapory za darmo. Skopiuj nazwy hostów najczęstszych złych botów (znalezionych w raporcie o ruchu na żywo) i dodaj je tutaj.

Cloudflare Firewall Reguła blokująca złe boty

Krok 4: Przejdź do dziennika Blokowanie i ciesz się obserwowaniem blokowania botów spamowych.

Wordfence-Firewall-Blocking

Krok 5: Jeśli zdecydujesz się użyć Wordfence, skonfiguruj ustawienia ograniczające ocenę. Ogranicza to / blokuje robotom (i ludziom) wysyłanie nadmiernych żądań, blokuje fałszywe roboty Google i poprawia bezpieczeństwo na 404 stronach. Są to te same ustawienia zalecane przez Wordfence:

Ograniczanie szybkości słów

Pamiętaj, aby dostosować zakładkę „Opcje” Wordfence, aby ograniczyć przepustowość zużywaną przez tę wtyczkę:

 • Nie „włączaj automatycznego skanowania zaplanowanego”
 • Nie „włącz podsumowania e-mail”
 • Włącz „używaj skanowania o niskim zużyciu zasobów”
 • Zmniejsz „ogranicz liczbę problemów wysyłanych w wiadomości e-mail z wynikami skanowania” do 500
 • Nie włączaj „wymaganych aktualizacji (wtyczki, motywu lub rdzenia)”
 • Zwiększ „interwał aktualizacji w sekundach (domyślnie 2)” do 10-15 sekund
 • Zmniejsz „ile pamięci wymaga Wordfence podczas skanowania” do 100 MB
 • Włącz „usuń tabele i dane Wordfence podczas dezaktywacji”
 • Widok Strona opcji Wordfence po więcej rekomendacji

10. Optymalizuj obrazy

Obrazy mogą zużywać dużo przepustowości, jak pokazano w AWStats:

Przepustowość typu pliku

Istnieją 3 sposoby optymalizacji obrazów GTmetrix.

Optymalizacja obrazu

 • Podaj skalowane obrazy – zmiana rozmiaru powoduje, że obrazy są mniejsze
 • Określ wymiary obrazu – określ szerokość / wysokość w HTML lub CSS (zrzut ekranu)
 • Zoptymalizuj obrazy – bezstratnie kompresuj obrazy (polecam ShortPixel lub Wyobraź sobie)

Zacznij od optymalizacji obrazów wyświetlanych na wielu stronach (logo, pasek boczny, obrazy stopki). Następnie przeglądaj najważniejsze strony za pomocą GTmetrix i optymalizuj na nich poszczególne obrazy. Pierwszym elementem, nad którym powinieneś pracować, jest „wyświetlanie skalowanych obrazów”, ponieważ wymaga to skalowania (zmiany rozmiaru) obrazu do wymiarów korekcji, przesłania nowej wersji do WP i zastąpienia go.

11. Typowe poprawki w WP Rocket

WP Rocket mówi:

Czasami niektóre opcje na karcie Optymalizacja pliku, takie jak Usuń ciągi zapytań, lub Minify / Combine może powodować wysokie zużycie procesora w przypadkach, gdy w Twojej witrynie jest dużo plików CSS lub JS. Spróbuj wyłączyć te opcje, a następnie monitoruj użycie procesora.

Były też doniesienia o tym ścieżka krytyczna CSS a wstępne ładowanie może zwiększyć procesor. Możesz użyj wtyczki, aby wydłużyć czas wstępnego ładowania od 500ms (domyślnie) do 1,5s lub więcej.

12. Typowe poprawki w całkowitej pamięci podręcznej W3

Typowe rozwiązania dla procesora W3 Total Cache:

 • Testuj pamięć podręczną obiektów
 • Usuń i zainstaluj ponownie wtyczkę

13. Skonfiguruj optymalne ustawienia wtyczki pamięci podręcznej

Te 3 są bardzo ważne:

 • Gdyby używasz wtyczki pamięci podręcznej
 • Który wtyczka pamięci podręcznej, której używasz (polecam WP Rocket)
 • Czy ustawienia są skonfigurowane optymalnie (niektóre mogą powodować wysoki procesor)

Dlaczego WP Rocket?
Ma więcej funkcji niż większość wtyczek pamięci podręcznej, co oznacza, że ​​nie trzeba instalować dodatkowych wtyczek, a jednocześnie zapewnia lepsze wyniki. W przeciwnym razie musisz sprawdzić, które funkcje są dostarczane z wtyczkami pamięci podręcznej, a następnie zainstalować te wtyczki, jeśli ich nie obsługują:

Funkcje WP-Rocket

Jeśli możesz upuścić 49 USD na WP Rocket, kup to zobacz moje Samouczek WP Rocket. Jest łatwy w konfiguracji, często aktualizowany o nowe funkcje, obejmuje dokumentacja, i wsparcie. Jeśli nie, mam samouczki dotyczące Swift, WP Fastest Cache, W3 Total Cache, WP Super Cache i Autoptimize. W przypadku darmowych wtyczek polecam Swift lub WP Fastest Cache (Swift jest trudny do skonfigurowania, ale ma świetne recenzje w WordPress Przyspiesz grupę na Facebooku i ma większość funkcji, takich jak WP Rocket, podczas gdy najszybsza pamięć podręczna WP jest łatwa w konfiguracji, ale brakuje jej funkcji zawartych w WP Rocket).

Ankieta dotycząca najlepszej wtyczki pamięci podręcznej 2016

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2019

Rakieta Swift kontra WP

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2016

Najlepsza ankieta wtyczek pamięci podręcznej 2018

wp rocket vs w3 totla cache

Niektórzy gospodarze lubią Idź Tato i WP Engine czarne listy wtyczek pamięci podręcznej, ponieważ mają one własny wbudowany system buforowania. W takim przypadku użyj Automatyczna optymalizacja w celu optymalizacji HTML, CSS i JavaScript. Ma również opcję CDN. Zobacz mój samouczek Autoptimize, w przeciwnym razie, jeśli Twój host nie ma na czarnej liście wtyczek pamięci podręcznej, zalecamy WP Rocket lub Swift.

Możesz także spróbować wyłączyć wtyczkę pamięci podręcznej i sprawdzić użycie procesora. Jeśli wtyczka pamięci podręcznej rzeczywiście powoduje problemy, skontaktuj się z twórcą wtyczki (lub przełącz wtyczki).

14. Usuń nieużywane wtyczki + motywy

Nieużywane motywy przechowują wstępnie skonfigurowane ustawienia w bazie danych WordPress (podobnie jak wtyczki). Idź do Wygląd > Motywy następnie usuwają wszystkie motywy WordPress, których obecnie nie używasz.

Usuń nieużywane motywy WordPress

15. Wyłącz nieużywane ustawienia we wtyczkach

Podobnie jak my zmieniliśmy ustawienia Wordfence, aby zmniejszyć zużycie procesora utworzone przez wtyczkę, przejrzyj każde z ustawień wtyczki i zdecyduj, czy potrzebujesz poszczególnych funkcji. Na przykład w Yoast w Ustawieniach > Generał > Funkcje Wyłączyłem wszystkie następujące…

Ustawienia funkcji Yoast

Wyłącz ustawienia wtyczek, które:

 • Podaj statystyki
 • Uruchom bieżące skanowanie
 • Wysyłaj powiadomienia administracyjne lub e-mail
 • Pobierz zasoby z zewnętrznych stron internetowych

Przykłady:

 • Bot wstępnie ładujący WP Rocket
 • Raporty ruchu na żywo Wordfence
 • Trwa skanowanie w poszukiwaniu uszkodzonego linku
 • Ustawienia Yoast w Panelu > funkcje
 • Wtyczki czatu i kalendarza, które działają stale
 • Wtyczki statystyczne, które stale zbierają dane
 • Powiązane posty i popularne wtyczki do postów, które przechowują mnóstwo danych

16. Blokowanie spamu z komentarzami

Ciągłe gromadzenie komentarzy spamowych nie jest dobre dla wykorzystania procesora. The Wtyczka antyspamowa zawsze działa dla mnie dobrze (przetestowałem wiele innych) i nie używa CAPTCHA.

17. Chroń swojego administratora WP

Ataki są zwykle wymierzone w administratora WordPress, który nie tylko stanowi zagrożenie bezpieczeństwa, ale zużywa duże ilości procesora, zwłaszcza, że ​​strony te nie są zwykle buforowane.

WordPress-Admin-Page-Rule

18. Minimalizuj żądania zewnętrzne

Zewnętrzne żądania są trudne na serwerze.

 • Gravatars
 • Czcionki Google
 • mapy Google
 • Google AdSense
 • Niektóre wtyczki do udostępniania społecznościowego
 • Wiele innych z mojej listy wtyczek o wysokiej wydajności procesora

Często będą one bardzo widoczne w raporcie GTmetrix:

GTmetrix-Reklamy

Cache-Gravatar-Images

Krok 1: Wyeliminuj je, jeśli to możliwe

Krok 2: Zoptymalizuj je

Krok 3: Wstępne pobieranie żądań DNS
Niektóre wtyczki pamięci podręcznej, takie jak WP Rocket, pozwalają wstępnie pobierać żądania DNS (a także perfmatters i WP Disable). Pomaga to przeglądarkom przewidywać zasoby zewnętrzne, aby mogły szybciej je ładować. Luke stworzył ładną listę wspólne domeny do pobrania który możesz następnie dodać do WP Rocket:

Pobieranie wstępne-DNS-Żądania-WP-Rakieta

Prefetch-DNS-Requests

19. Ogranicz szybkość indeksowania przez Google + Bing

Google jest zwykle najbardziej wymagającym zasobów robotem indeksującym (jak dotąd) i możesz ograniczyć ich szybkość indeksowania w sekcji „Ustawienia witryny” Google Search Console. Spowoduje to zmniejszenie żądań Googlebota i NIE wpłynie na twoje pozycje w rankingu ani nie będzie w żaden sposób karane. O ile nie prowadzisz witryny z wiadomościami lub nie publikujesz treści, które są wrażliwe na czas (i masz plan hostingowy z wystarczającymi zasobami), nie potrzebujesz Google szybko indeksować witryny i zużywać mnóstwo zasobów. Witryny zmagające się z wykorzystaniem procesora powinny to zmniejszyć – pamiętaj, że resetuje się co miesiąc.

Indeksowanie-szybkość-Google-Search-Console

Google mówi to na swoim strona szybkości indeksowania

„Jeśli Google wysyła do Twojej witryny zbyt wiele żądań na sekundę i spowalnia serwer, możesz ograniczyć szybkość indeksowania… zalecamy, aby nie ograniczać szybkości indeksowania, chyba że występują problemy z ładowaniem serwera, które są zdecydowanie spowodowane przez Googlebota uderzającego również na serwer ciężko… nie można zmienić szybkości indeksowania dla witryn, które nie znajdują się na poziomie głównym. ”

Możesz zrobić to samo Narzędzia Bing dla webmasterów w ustawienia kontroli indeksowania

Bing-Crawl-Control

20. Unikaj tematów wymagających zasobów

Nadęty, źle zakodowany i nieobsługiwany motyw to przepis na katastrofę.

Zamiast używać motywu z mnóstwem wbudowanych funkcji, użyj lekkiego (minimalnego) motywu i polegaj na wtyczkach, aby dodać tylko niezbędną funkcjonalność. Zawsze polecam StudioPress wraz z nimi Wtyczki Genesis z tego korzystam na własnej stronie. Yoast używa także Genesis.

tematy studiopress

21. Wyłącz głodne zasobów funkcje WooCommerce

Witryny WooCommerce naturalnie wymagają więcej procesora. Należy o tym pamiętać przy wyborze planu hostingowego i najlepiej nie korzystać z hostingu współdzielonego.

Optymalizacja Woocommerce

 • Wyłącz fragmenty koszyka WooCommerce
 • Wyłącz skrypty i style WooCommerce
 • Wyłącz widżety WooCommerce
 • Wyłącz metaboks stanu WooCommerce
 • Wyłącz automatyczne wtyczki feedów produktów

Większość z nich można wykonać za pomocą wtyczki perfmatters.

perfmatters optymalizacja woocommerce

22. Host Pobierz pliki na zewnętrznych stronach internetowych

Prawie nie mam żadnych plików do pobrania na swojej stronie, więc przepustowość jest wystarczająco niska, gdzie nie martwię się o to. Ale jeśli masz mnóstwo dużych plików, które pochłaniają przepustowość, gdy ludzie je pobierają, rozważ przesłanie ich do Dropbox lub inny serwis wymiany plików i wskazujący tam osoby. W ten sposób dropbox.com będzie obsługiwał przepustowość, a nie Ciebie.

Przepustowość pobierania

23. Wyłącz statystyki AWStats + cPanel

AWStats, Webalizer, a inne programy statystyczne w cPanel są dobre do identyfikowania źródła wysokiego obciążenia procesora, ale w rzeczywistości zwiększają one procesor, tak jak każda wtyczka WordPress, która zbiera statystyki. Mówię tylko, że kiedy skończysz ich używać, powinieneś je usunąć.

24. Wyłącz skaner witryny SiteGround

Jeśli otrzymujesz nadmiar procesora w SiteGround i zapłaciłeś za nie SG Site Scanner, spróbuj skontaktować się z zespołem pomocy technicznej, aby wyłączyć tę funkcję. Trwające skanowanie może powodować wysoki procesor.

SiteGround-SG-Site-Scanner

Mimo że te e-maile są miłe, spróbuj je wyłączyć…

SiteGround-SG-Site-Scanner-E-maile

25. Użyj planu hostingowego z wystarczającymi zasobami serwera

Ogólnie im wyższy plan, tym więcej zasoby serwera dostajesz (i tak, aktualizacja powinna wyleczyć nadmiar procesora / ograniczenia przepustowości). Na przykład na Strona funkcji SiteGround możesz zobaczyć, ile zasobów serwera pochodzi z ich planem StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek. Wystarczy przewinąć w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby” i zajrzeć pod kartę serwera…

SiteGround-Server-Resources-Porównanie

26. Zaktualizuj procesor / pamięć RAM

Upewnij się, że masz wystarczającą ilość pamięci RAM, aby nie zawsze przekraczać limit. Jeśli prawie zawsze jest maksymalny, powoduje to obciążenie procesora. Chcesz mieć wystarczającą ilość zasobów, aby serwer był zrelaksowany. W tym przypadku 2 GB pamięci RAM było prawie zawsze maksymalne, więc aktualizacja do 4 GB była mądrym posunięciem. Większość wspólnych planów nie pozwala dodawać pamięci RAM (musisz uaktualnić do planu, który zawiera więcej zasobów), ale zwykle możesz dodać je do większości planów hostingu w chmurze.

Zwiększenie pamięci w chmurze

SiteGround (host nr 1 w ankietach na Facebooku)

SiteGround jest używane przez Yoast, ja i zalecane przez WordPress. Są prawie na pierwszym miejscu Ankieta na Facebooku i dać większości ludzi znaczących ulepszenia czasu ładowania zwłaszcza jeśli używali miernych hostów: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-Właśnie przełączyliśmy się na Siteground

Używam ich częściowo dedykowany plan GoGeek który zawiera 4x więcej zasoby serwera niż dzielony hosting. Klikaj moje strony, aby zobaczyć, jak szybko się ładują, sprawdź mój raport GTmetrix lub zobacz osoby, które migrował i opublikowane nowe czasy ładowania. Oni też tak robią bezpłatne migracje.

DigitalOcean on Cloudways i Kinsta są również dobre i zaczynają się od 10 USD / miesiąc i 30 USD / miesiąc. Cloudways to coś więcej dla programistów, którzy nie potrzebują cPanel, hostingu poczty e-mail ani wsparcia uzyskanego dzięki SiteGround. Kinsta jest w zasadzie tym, co WP Engine był (drogie, ale niesamowite). Cały mój blog jest zasadniczo poświęcony pomaganiu ludziom w szybszym ładowaniu ich stron internetowych. Odmawiam rekomendowania hostingu za 2 USD miesięcznie, ponieważ większość osób żałuje, że prowadzi witrynę.

Jak sprawdzić, czy Twój hosting jest wolny
Uruchom swoją witrynę Google PageSpeed ​​Insights sprawdzić, czy skrócić czas odpowiedzi serwera jest w twoim raporcie. Google poleca powinno być <200ms. Coś powyżej 1 sekundy nie jest dobre. Możesz także sprawdzić TTFB (czas do pierwszego bajtu) na karcie Czasy GTmetrix lub bytecheck.com.

Skróć czas reakcji serwera

Ankieta hostingowa 2019

2017-WordPress-Hosting-FB-Poll

Zalecenia dotyczące hostingu Elementor

Zalecenia hostingowe z lipca 2019 r

WordPress-Host-Poll-sierpień-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

Ankieta Hosting 2019

Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Poll-2017

Managed-Hosting-Poll

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016-Web-Hosting-Ankieta

Best-WordPress-Hosting-Provider-Poll

Best-Web-Hosting-2019-Ankieta

Ankieta przyjazna dla hostingu WP

2016-WordPress-Hosting-FB-Poll

Ulubiony hosting dla Elementora

Zalecenia hostingowe 2018

WordPress Hosting Poll wrzesień 2018.png

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

Ankieta 2019-Hosts-Ankieta-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-Hosting-Poll-June-1

SiteGround-Zalecenie

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Poll

Best-Web-Hosting-Provider-Ankieta

Hosting-Ankieta-luty-2019

Hosting-rekomendacje-ankieta

Bluehost vs SiteGround

Ankieta hosta WordPress

SiteGround jest polecany przez WordPress:

SiteGround-Recommended-WordPress-Host

I przez Ivica kto prowadzi WordPress Przyspiesz grupę na Facebooku z ponad 16 000 członków.

Zalecane narzędzia WordPress-Speed-Up

Kilka wątków:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround ma 3 plany:

SiteGround WordPress Hosting

Wyższe plany obejmują więcej zasoby serwera (Współczynnik nr 1 w przewodniku optymalizacji WordPress). Tutaj jest pełna tabela porównawcza, ale GrowBig daje około 2x więcej zasobów serwera niż StartUp, a GoGeek jest częściowo dedykowany hosting co daje ci jeszcze więcej. GrowBig i nowsze oferuje bezpłatną migrację, tworzenie wersji, zaawansowane buforowanie i możliwość hostowania wielu witryn. GoGeek ma priorytetowe wsparcie. Ich hosting w chmurze jest skokiem cen o 80 USD miesięcznie.

Możesz to zobaczyć na ich stronie strona funkcji:

SiteGround-Server-Resources-Porównanie

Korzystam z SiteGround, ponieważ:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom raporty mówią same za siebie
 2. Moje strony ładują się natychmiast (kliknij je, jeśli chcesz)
 3. Szybki technologia prędkości (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Polecane przez Yoast, WordPress, Ivica od WordPress Przyspieszenie
 5. Wolny Zaszyfrujmy SSL, łatwy w użyciu cPanel, i funkcje dla eCommerce
 6. Obsługa WordPress to nie do pobicia nawet bez priorytetowego wsparcia GoGeek
 7. GrowBig zawiera etapy, więcej miejsca i więcej zasobów serwera (przewiń w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby” i najedź kursorem na serwer patka)
 8. GoGeek zapewnia jeszcze więcej zasobów serwera, pamięci masowej i priorytetowego wsparcia
 9. Darmowe migracje, wtyczka migratora, i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 10. Dużo pochwał Reddit, Rozmowy na Facebooku, Świergot, TrustPilot
 11. Mnóstwo pochwał na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Wiele osób już przeprowadziło migrację i opublikowało wyniki na Twitterze: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zastrzeżenie dotyczące partnera – jeśli zarejestrujesz się w SiteGround u mnie link partnerski Przekażę ci dobrą część bez żadnych kosztów. Każdego roku ja przekaż 3 000 $ na kampanie GoFundMe (2018 miał nakarmić głodnych w Denver, 2017 r. Do Czerwonego Krzyża w Hurricane Harvey). Wasze wsparcie pomaga i naprawdę to doceniam. Staram się, aby moje opinie były obiektywne i wspierane przez dowód w formie Ankiety na Facebooku, tweety, i prawdziwe rozmowy. Jeśli nie chcesz go używać, oto link niepowiązany do SiteGround. Tak czy inaczej, naprawdę wierzę, że są świetnym gospodarzem WordPress, a twoja strona będzie działać szybciej / płynniej… przeszukuj grupy na Facebooku + Świergot i znajdziesz większość ludzi powiedzieć to samo.

OMM-On-SiteGround

Ludzie zwykle migrują, ponieważ ich technologia prędkości może skrócić czasy ładowania o połowę:

Przełączanie na SiteGround

SiteGround Migracja czasu ładowania

Bluehost do SiteGround GTmetrix

HostGator do SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 Perfect Score On SiteGround

SiteGround Genesis

Prędkość dostarczana przez SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Skrócony czas ładowania dzięki SiteGround

Nowe czasy reakcji SiteGround

HostGator do SiteGround Migration

Czasy reakcji SiteGround na Joomla

Przełączony na Hosting SiteGround

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

SiteGround Skrócony czas ładowania

SiteGround Speedy Hosting

Nowe wyniki Pingdom na SiteGround

Nowy czas reakcji SiteGround

Skrócenie czasu reakcji SiteGround

Zatrudnij mojego programistę, aby zmniejszyć zużycie procesora

Pracuję z tym samym facetem od 2011 roku – jest niesamowity w optymalizacji prędkości i pomógł mi zoptymalizować moją stronę, aby się załadowała <1 sekunda z doskonałym GTmetrix i Pingdom raporty.

Nazywa się Pronaya i powinien być w stanie rozwiązać problem nadmiaru procesora (jeśli nadal potrzebujesz pomocy) i pomóc Ci poprawić wyniki / czasy ładowania w GTmetrix i Pingdom. Możesz go zatrudnić, tworząc profil na freelancer.com i szukanie nazwy użytkownika bdkamol. Oto jego pełna Portfolio prędkości WordPress. On kosztuje 40 $ / godzinę z Bangladeszu (więc jest zmiana czasu) i możesz wysłać mu e-mail na adres [email protected]. Ma również doskonałą 5-gwiazdkową recenzję na swoim profilu.

Pronaya-Kumar-S-Recenzje

Możesz również rozważyć opublikowanie swojego problemu w WordPress Przyspiesz grupę na Facebooku jeśli potrzebujesz informacji zwrotnych od osób, które już przeszły przez problem wysokiego procesora, ale omówiłem najczęstsze rozwiązania w tym samouczku.

Często Zadawane Pytania

&# x2705; Jaki jest najprostszy sposób na ograniczenie procesora w WordPress?

Znajdź i wyeliminuj wtyczki o wysokiej wydajności procesora, zaktualizuj PHP do wersji 7.4, skonfiguruj dobrą wtyczkę pamięci podręcznej z optymalnymi ustawieniami, używając CDN i wyłącz niepotrzebne funkcje WordPress, takie jak interfejs API Heartbeat. Uaktualnienie do szybszego hostingu oczywiście pomoże.

&# x2705; Które wtyczki zużywają najwięcej procesora?

Udostępnianie społecznościowe, wtyczki statystyczne (analityczne), suwaki, portfele, narzędzia do tworzenia stron, kalendarze, czat, formularze kontaktowe, powiązany post, mapa witryny, Wordfence, WPML oraz dowolna wtyczka, która uruchamia bieżące skanowanie lub procesy. Można je znaleźć za pomocą Query Monitora lub GTmetrix Waterfall.

&# x2705; Czy wszystkie hostowane hosty mają ograniczenia procesora?

Tak. Chociaż niektóre firmy hostingowe współdzielone twierdzą, że mają nieograniczoną przepustowość, nadal egzekwują ograniczenia procesora. Zazwyczaj można to znaleźć w ich warunkach.

&# x2705; Czy WooCommerce powoduje wysoki procesor??

Witryny WooCommerce zazwyczaj wymagają więcej wtyczek, a często więcej procesora. Jeśli nie zostaną one starannie wybrane, dodatkowe zasoby zużywane przez te wtyczki mogą obciążać serwer. Witryny WooCommerce ładują również dodatkowe skrypty, style i fragmenty koszyka, które też nie pomagają. Witryny WooCommerce lepiej radzą sobie z hostingiem w chmurze.

&# x2705; Jak mogę sprawdzić zużycie procesora przez moją stronę internetową?

Twoje konto hostingowe powinno ci powiedzieć, ile procesora zużywasz. Niektóre hosty mają takie narzędzia, jak AWStats, które pokazują określone obrazy, boty i inne zasoby, które zużywają wiele zasobów.

Daj mi znać, jeśli ten samouczek zadziałał w komentarzach!

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map