Idealne ustawienia rakiet WP z Cloudflare i StackPath Instrukcje konfiguracji CDN – zaktualizowano 1/9/2020 z najnowszą wersją 3.4.4

Jeśli wybrałeś WP Rocket jako wtyczka pamięci podręcznej dokonałeś najlepszego wyboru, biorąc pod uwagę, że uzyskał numer 1 w wielu Ankiety na Facebooku.


WP Rocket oferuje wiele funkcji, których większość wtyczek pamięci podręcznej nie ma (patrz poniżej). Oznacza to, że jeśli chcesz użyć innych wtyczek pamięci podręcznej, musisz zainstalować około 6 dodatkowych wtyczek, aby uzyskać te funkcje, gdy WP Rocket ma je już wbudowane (więcej funkcji, ale mniej wtyczek na twojej stronie). Właśnie dlatego WP Rocket daje lepsze wyniki w GTmetrix / Pingdom i właśnie tego używam.

WP Rocket obejmuje:

 • Czyszczenie bazy danych (wbudowane w WP Rocket lub użyj Optymalizacja WP)
 • Kontrola pulsu (wbudowana w WP Rocket lub użyj Kontrola bicia serca)
 • Leniwe ładowanie zdjęć / filmów (wbudowane w WP Rocket lub użyj WP YouTube Lyte)
 • Hostuj Google Analytics lokalnie (wbudowany w WP Rocket lub użyj CAOS For Analytics)
 • Hostuj czcionki Google lokalnie (wbudowane w WP Rocket lub użyj CAOS For Fonts, lub SHGF)
 • Integracja z Cloudflare + innymi CDN (wbudowane w WP Rocket lub użyj CDN Enabler)

ja przetestowany WP Rocket przeciwko 3 najlepszym wtyczkom pamięci podręcznej i chociaż wszystkie wykonują świetną robotę, WP Rocket dał mi najlepsze wyniki w Pingdom (.Czasy ładowania 4s). Twoja wtyczka pamięci podręcznej i hosting są 2 główne czynniki prędkości więc zdecydowanie jest warte 49 USD. Konfigurowanie odpowiednich ustawień WP Rocket za pomocą Cloudflare + StackPath może naprawić ponad 20 elementów w Pingdom i GTmetrix. Zróbmy to :)

Ustawienia WP Rocket są o wiele łatwiejsze do skonfigurowania niż W3 Total Cache i aktualizują dziennik zmian regularnie, dzięki czemu będziesz otrzymywać bieżące aktualizacje. Jeśli masz pytania (lub chcesz udostępnić nowy czas ładowania), napisz do mnie komentarz. WP Rocket też ma dokumentacja do których odwołuję się w całym przewodniku. Powodzenia – pamiętaj, aby porównać te wyniki Pingdom!

1. WP Rocket = # 1 Oceniona wtyczka pamięci podręcznej
2). Instalacja

3). Deska rozdzielcza
4. Pamięć podręczna
5. Optymalizacja plików
6. Głoska bezdźwięczna
7. Wstępne ładowanie
8. Zasady zaawansowane
9. Baza danych
10. CDN
11. Bicie serca
12. Dodatki
13. Przybory

14. Często zadawane pytania / dokumentacja

15. SiteGround (zalecany host)
16. Mój pełny przewodnik prędkości WordPress
17. Uzyskaj pomoc od My Speed ​​Optimizer

WP-Rocket-2018-Ustawienia

1. WP Rocket = # 1 Oceniona wtyczka pamięci podręcznej

Oto ankiety na Facebooku:

Ankieta dotycząca najlepszej wtyczki pamięci podręcznej 2016

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2019

Rakieta Swift kontra WP

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2016

Najlepsza ankieta wtyczek pamięci podręcznej 2018

wp rocket vs w3 totla cache

Musiałem to tu wrzucić :)

WP-Rocket-Improvement

Testowałem WP Rocket, WP Fastest Cache i W3 Total Cache… upewniając się, że wszystkie ustawienia wtyczki cache zostały skonfigurowane optymalnie. WP Rocket wygrał, ALE z włączoną funkcją leniwego ładowania. Inne wtyczki pamięci podręcznej nie mają opcji leniwego ładowania, a kiedy wyłączyłem leniwe ładowanie w WP Rocket, mam czas ładowania .5s… dokładnie taki sam jak WP Fastest Cache. Nie widziałem ogromnej różnicy, kiedy przeglądałem moje strony – oba ładowały się bardzo szybko. Wiem, że Pingdom może pokazywać różne czasy ładowania podczas różnych testów, ale chciałem tylko podzielić się własnym doświadczeniem.

WP Rocket (.406)
Test szybkości strony pingowania

Najszybsza pamięć podręczna WP (.527)
Najszybsze czasy ładowania pamięci podręcznej WP

W3 Total Cache (.619)
W3 Całkowite czasy ładowania pamięci podręcznej

Moje najnowsze Raport pingi z WP Rocket:

Raport Pingdom 2019

2. Zainstaluj WP Rocket

Po zakupie WP Rocket możesz go pobrać na swój komputer strona konta. Prześlij go w obszarze Wtyczki → Dodaj nowy → Prześlij wtyczkę. Jeśli masz problemy z Safari zobacz ich instrukcje.

Przesyłanie wtyczek WordPress

3. Pulpit nawigacyjny

WP-Rocket-Dashboard-Settings

Tester rakiet – testy beta nowych wydań.

Analiza rakietowa – pozwala WP Rocket zbierać dane anonimowo. Ma to minimalny wpływ na czasy ładowania / procesor, ale wysyłanie danych do dowolnego zewnętrznego zasobu oznacza więcej pracy dla twojego serwera.

Wyczyść pamięć podręczną – zrób to, gdy dong konfigurujesz ustawienia WP Rocket.

Wstępnie załaduj pamięć podręczną – generuje pamięć podręczną dla strony głównej i wszystkich wewnętrznych linków używanych na stronie głównej. Nie robię tego, ponieważ mam wstępne ustawienie ustawione na „automatyczne” w zakładce wstępnego ładowania.

Wyczyść OPcache – czyści OPcache co zapobiega problemom podczas aktualizacji WP Rocket, ale nadal wyświetla poprzednią wersję w adminie WordPress.

Zregeneruj krytyczny CSS – rób to, gdy wprowadzasz zmiany w arkuszach stylów lub dodajesz / modyfikujesz niestandardowy CSS za pomocą WordPress Customizer (lub wtyczki).

4. Pamięć podręczna

WP-Rocket-Cache-Settings

Mobilna pamięć podręczna – włącz buforowanie dla urządzeń mobilnych, ale „utwórz plik pamięci podręcznej dla użytkowników mobilnych”, jeśli NIE używasz wtyczki do tworzenia witryny mobilnej (np. Bezpłatna wersja WP Touch).

Włącz buforowanie dla zalogowanych użytkowników WordPress – włącz, jeśli wielu użytkowników loguje się na Twojej stronie (np. BbPress). Daje to każdemu użytkownikowi własną pamięć podręczną, w przeciwnym razie wyłącz ją.

Określ czas, po upływie którego globalna pamięć podręczna zostanie wyczyszczona – pozostaw jako domyślną. Jeśli rzadko aktualizujesz witrynę lub masz dużo statycznych treści, możesz to nieco zwiększyć.

5. Optymalizacja plików

WP-Rocket-File-Optimization-Settings

Minify Files – idealnie powinny sprawić, że wszystkie „zminimalizować” i „połączyć” elementy w raporcie Pingdom i GTmetrix 99 – 100%. Czasami włączając te może powodować problemy ze swoim układem (zwłaszcza CSS i JS), więc sprawdź kilka stron w swojej witrynie, aby się upewnić, że tak się nie stanie. Jeśli tak, znajdź problematyczne pliki i dodaj je do opcji wyklucz CSS lub wyklucz JS.

Połącz pliki – tak jak minimalizuj, włącz i sprawdzaj witrynę pod kątem błędów.

Połącz pliki czcionek Google – Czcionki Google są często wyświetlane w raporcie Pingdom / GTmetrix. Może to pomóc, a także możesz spróbować dodać je w polu „Wstępnie pobieraj żądania DNS” na karcie Wstępne ładowanie.

Usuń ciągi zapytań z zasobów statycznych – W GTmetix możesz zobaczyć „usuń ciągi zapytania z zasobów statycznych.”Może to pomóc, jednak większość ciągów zapytań jest generowanych przez wtyczki – rozwiń swoje elementy w GTmetrix i zobacz, co czyni je czerwonymi – może to być wtyczka.

Wyklucz CSS – jeśli z jakiegoś powodu opcja minimalizacji zakłóca układ witryny, zlokalizuj problematyczny plik i dodaj go tutaj. Zobacz artykuł WP Rocket na rozwiązywanie problemów z minifikacją.

Zoptymalizuj dostarczanie CSS – Twoja strona zacznie się ładować bez stylów CSS, w których znajduje się element Google PageSpeed ​​Insights. WP Rocket automatycznie generuje to dla Ciebie. one mówić

Pliki JavaScript – taka sama koncepcja jak CSS tylko z plikami JavaScript.

6. Media

WP-Rocket-Media-Settings

Leniwy ładunek – opóźnia ładowanie zdjęć, ramek iframe i filmów, dopóki nie przewiniesz strony i nie staną się widoczne (sprawdź, czy Ci się to podoba, czy nie). To jednak znacznie skraca czas ładowania i żądania HTTP trwające ładowanie może być denerwujące, zwłaszcza w przypadku długich treści. Można to również zrobić za pomocą innych bezpłatnych wtyczek, takich jak Leniwy ładunekLeniwe ładowanie filmów ale WP Rocket ma świetną robotę. Mam leniwe ładowanie zdjęć, ponieważ jest to denerwujące.

Możesz także wyłączyć leniwe ładowanie poszczególnych stron / postów za pomocą paska bocznego:

WP Rocket Indywidualne ustawienia

Wyłącz emotikony – spowalniają twoją stronę. Możesz je również wyłączyć w Ustawieniach → Pisanie → Formatowanie, a następnie nie konwertować emotikonów.

Osadza – podobny do Zapobieganie hotlinkom w Cloudflare, Zapobiega to osadzaniu przez witryny treści w ich witrynach, co powoduje zasysanie przepustowości i spowalnia działanie witryny.

Kompatybilność z WebP – wyłącz, jeśli nie używasz Obrazy WebP lub jeśli korzystasz już z wtyczki do optymalizacji obrazu do obsługi obrazów WebP. W przeciwnym razie wyłącz to. WP Rocket wykryje, czy używasz Imagify, ShortPixel, Optimus lub EWWW do obsługi obrazów WebP i automatycznie je wyłączy. Wynika to z faktu, że większość wtyczek do optymalizacji obrazu już tworzy i obsługuje obrazy WebP, więc włączenie tej opcji spowodowałoby duplikację funkcji. Należy to włączyć tylko wtedy, gdy wtyczka optymalizacji obrazu tworzy obrazy WebP, ale ich nie obsługuje.

7. Wstępne ładowanie

Jeśli chcesz dowiedzieć się o wstępnym ładowaniu, WP Rocket ma prosty samouczek. Lub jeśli chcesz kopać głębiej tutaj jest zaawansowany samouczek który dotyczy WP Super Cache, ale obowiązują te same pojęcia. Wstępnie ładowane, w nieco prostych słowach, to odświeżenie, gdy wszystkie buforowane strony są usuwane i odświeżane za jednym razem. Pozwoliłbym na to, ponieważ poprawia zarówno szybkość strony internetowej / indeksowania.

WP-Rocket-Preload-Settings

Wstępne ładowanie mapy witryny – rozszerza zaletę wstępnego ładowania na WSZYSTKIE adresy URL w mapie witryny, a nie tylko na stronę główną i wewnętrzne linki używane na stronie głównej. Nie używa zewnętrznego bota, takiego jak opcja manualna / automatyczna… nawet jeśli wynik końcowy jest taki sam. Tak długo, jak WP Rocket wykryje mapę witryny w „mapach witryn do wstępnego wczytywania”, nie ma potrzeby dodawania jej tutaj.

Oto, co może zrobić wstępne ładowanie serwera:

Użycie procesora

Wstępnie pobieraj żądania DNS – Luke zrobił świetną listę wspólne domeny do pobrania w tym Czcionki Google, Analytics, Mapy, Gravatars, YouTube, popularne wtyczki do udostępniania społecznościowego, Disqus i inne. Skopiuj i wklej całą listę (lub tylko te, których potrzebujesz) i wklej je w polu Wstępnie pobierz WP Rocket. Pomaga to przeglądarkom przewidywać żądania i ładować je szybciej.

Nie zapomnij dodać adresu URL CDP StackPath (lub innego CDN, którego używasz) oraz innych zasobów zewnętrznych nieuwzględnionych na tej liście, które zwykle można znaleźć w raporcie GTmetrix. Wtyczki udostępniania społecznościowego, komentarzy i statystyk są bardzo powszechne.

8. Zasady zaawansowane

Opcje zaawansowane są głównie dla z wyłączeniem stron koszyka i kas w witrynach eCommerce.

WP-Rocket-Advanced-Rules

Nigdy nie buforuj adresów URL – jeśli używasz koszyka na eCommerce niewymienionego przez WP Rocket (zobacz notatkę, którą mają w tym ustawieniu), dodaj swój koszyk i strony kasy tutaj. Ucz się więcej.

Nigdy nie buforuj plików cookie – taki sam główny jak poprzednia opcja tylko w oparciu o pliki cookie.

Nigdy nie buforuj agentów użytkownika – zapobiega buforowaniu stron przez Googlebota lub inne programy użytkownika.

Zawsze usuwaj adresy URL – załóżmy, że masz blogroll na swojej stronie głównej. Jeśli tworzysz nowy post, chcesz, aby ten blogroll strony głównej był natychmiast aktualizowany przez opróżnienie pamięci podręcznej strony głównej. Tak właśnie działa to ustawienie, jednak WP Rocket automatycznie usuwa pamięć podręczną strony głównej, kategorii i tagów po utworzeniu nowej treści… więc nie ma takiej potrzeby. Ale jeśli istnieje pamięć podręczna innej strony, którą chcesz wyczyścić po dodaniu nowej zawartości, dodaj ją.

Ciągi zapytań w pamięci podręcznej – używany głównie do buforowania stron wyników wyszukiwania i stron filtrujących ceny dla witryn eCommerce.

9. Baza danych

WP-Rocket-Database-Settings

Po oczyszczeniu – wersje, automatyczne wersje robocze i zniszczone posty można usunąć, jeśli ich nie używasz. Jeśli nie masz starych wersji postów (lub postów usuniętych), których chcesz użyć, usuń je.

Oczyszczanie komentarzy – spam i zniszczone komentarze można usunąć.

Oczyszczanie stanów przejściowych – przechowuje dane, których uzyskanie zajmuje dużo czasu (takie jak liczenie w mediach społecznościowych), więc przy następnym użyciu są bardzo szybko zwracane. Ale czasami, gdy transjenty wygasają, pozostają w bazie danych i powinny zostać usunięte. WP Beginner ma świetne wyjaśnienie stanów nieustalonych.

Czyszczenie bazy danych – po usunięciu wtyczki może pozostawić nieużywane tabele w bazie danych WordPress, które można usunąć.

Automatyczne czyszczenie – zaplanuj, aby WP Rocket oczyścił twoją bazę danych. Tygodnik jest dobry, chyba że gromadzą się one szybko (np. Wiele osób pracuje w Twojej witrynie). Jeśli masz Optymalizacja WP lub zainstalowaną inną wtyczkę do czyszczenia bazy danych, możesz ją usunąć, ponieważ WP Rocket robi to za Ciebie.

Optymalizować – po zakończeniu kliknij przycisk optymalizacji, pamiętaj o utworzeniu kopii zapasowej bazy danych, zwłaszcza jeśli robisz to po raz pierwszy.

10. CDN

CDN StackPath odzwierciedla Twoją witrynę w ponad 30 centrach danych na całym świecie, zmniejszanie odległości geograficznej między twoim serwerem a gośćmi. Korzystam zarówno z Cloudflare, jak i StackPath, ponieważ więcej centrów danych = szybsze dostarczanie treści. Może to skrócić czas ładowania o kilka sekund, szczególnie dla gości, którzy (kiedyś) byli daleko od twojego serwera 1 pochodzenia. Możesz użyć Samouczek CDN WP Rocket lub Samouczek CDN StackPath, ale oto dokładnie, co robić.

Krok 1: Zarejestruj się w StackPath (mają 30-dniowy okres próbny):

StackPath-Data-Centers

Krok 2: W panelu kliknij kartę CDN, a następnie utwórz witrynę StackPath CDN:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

StackPath-CDN-URL-WP-Rocket

Krok 3: Skopiuj adres URL CDN ze StackPath i wklej do pola „CDN CNAME (s)” WP Rocket:

WP-Rocket-CDN-Settings

Krok 4: W StackPath przejdź do CDN → Ustawienia pamięci podręcznej, a następnie kliknij „Wyczyść wszystko”:

StackPath-Purge-Cache

Krok 5: Wyklucz pliki z CDN – CDN może udostępniać pliki, które chcesz udostępniać lokalnie. Zwykle te pliki są częściami wtyczek zaprojektowanych tak, aby nie uwzględniać obciążenia między domenami. Aby to zmienić, po prostu dodaj te pliki lub katalogi do obszaru „odrzuconych plików” WP Rocket (dodaj jeden katalog plików w wierszu), którego możesz użyć za pomocą dyrektyw do zlokalizowania katalogów WP.

Przykład:

 • {uploads_dir} / wpcf7_captcha / *
 • {uploads_dir} /imagerotator.swf
 • {plugins_dir} /wp-fb-autoconnect/facebook-platform/channel.html

Krok 6: Uruchom swoją witrynę w GTmetrix a „sieć dostarczania treści” powinna być zielona w YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

Jeśli rozszerzysz elementy w GTmetrix i zobaczysz, że ma to związek z Twoim CDN, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej StackPath, który powinien być w stanie pomóc Ci je naprawić. Mają znakomite wsparcie.

Domeny bez plików cookie MaxCDN

11. Bicie serca

Zamiast korzystać z Wtyczka Heartbeat Control, WP Rocket ma to wbudowane.

WP-Rocket-Heartbeat-Control

12. Dodatki

WP-Rocket-Add-Ons

1. Google Tracking (Popraw buforowanie przeglądarki dla Google Analytics) – w narzędziu do testowania prędkości mogą pojawić się błędy Google Analytics. Lokalny host WP Rocket Google Analytics powinien to naprawić, szczególnie w GTmetrix w Szybkość strony → Wykorzystaj buforowanie przeglądarki.

2). Facebook Pixel (Popraw buforowanie przeglądarki dla pikseli Facebooka) – taka sama koncepcja jak poprzednia opcja tylko dla Facebook Pixel.

3). Cloudflare – zapisać się do Cloudflare, dodaj swoją witrynę, a Cloudflare uruchomi skanowanie. W końcu dojdziesz do strony z serwerami nazw Cloudflare i linkiem do klucza API.

Cloudflare-Dashboard-WP-Rocket

Zmień serwery nazw na koncie hostingowym do tych przypisanych przez Cloudflare:

SiteGround-DNS-Records

Wprowadź swój Globalny klucz API (znaleziony w twoim Profil Cloudflare) do wtyczki pamięci podręcznej.

Globalny klucz API Cloudflare

WP-Rocket-Cloudflare-Add-On

 • Globalny klucz API – służy do aktywacji Cloudflare w WP Rocket.
 • Konto e-mail – ten sam e-mail użyty na koncie Cloudflare.
 • Domena – twojastrona.com
 • Tryb rozwoju – używaj, gdy wprowadzasz wiele zmian w kodzie witryny.
 • Ustawienia optymalne – aktywuje optymalne ustawienia Cloudflare: minimalizację, agresywne buforowanie i dezaktywuje Ładowarka rakietowa dla lepszej kompatybilności. Najczęstszym problemem jest Rocket Loader, ale zauważyłem również, że się włącza dekodowanie wiadomości e-mail co pogorszyło mój raport GTmetrix, więc nie korzystam z tego (zamiast tego skonfigurowałem Cloudflare na pulpicie nawigacyjnym).
 • Protokół względny – czasami jeśli ludzie pobierają pliki z Twojej witryny, nie ma w nich treści. Pozostawienie tej opcji WYŁ. Zapobiegnie temu.
 • Wyczyść wszystkie pliki pamięci podręcznej Cloudflare – zrób to po zakończeniu konfiguracji WP Rocket.

4. Synchronizuj pamięć podręczną Sucuri – włącz, jeśli używasz Sucuri. Spowoduje to automatyczne wyczyszczenie pamięci podręcznej Sucuri za każdym razem, gdy wyczyścisz pamięć podręczną WP Rocket, utrzymując synchronizację treści.

 • Sucuri Firewall API Key (For Plugin) – zaloguj się do Sucuri tutaj, kliknij swoją stronę, przejdź do zakładki API, następnie skopiuj swój klucz API (dla wtyczki) i wklej go do WP Rocket.

13. Narzędzia

WP-Rocket-Narzędzia-Ustawienia

Ustawienia eksportu – wyeksportuj ustawienia, aby użyć ich w wielu witrynach.

Ustawienia importu – zaimportuj tutaj wstępnie skonfigurowane ustawienia.

Wycofanie – jeśli zaktualizujesz do nowej wersji WP Rocket i spowoduje to problemy, spowoduje to powrót do poprzedniej wersji.

14. Często zadawane pytania / dokumentacja

Spędziłem wiele godzin, przeglądając ich dokumentacja aby upewnić się, że ten samouczek wykorzystuje najlepsze ustawienia WP Rocket, ale są one niezwykle pomocne, jeśli ich nie sprawdziłeś.

Dokumentacja WP Rocket

Najbardziej przydatne samouczki:

&# x1f680; Jaki jest najlepszy sposób na skonfigurowanie WP Rocket?

Najważniejsze kroki to włączenie wszystkiego, co możesz na karcie optymalizacji pliku, skonfigurowanie sieci CDN, takich jak Cloudflare + StackPath, wyłączenie pulsu WordPress i aktywacja wszelkich usług, których używasz na karcie Dodatki.

&# x1f680; Jak dodać CDN za pomocą WP Rocket?

Jeśli używasz Cloudflare, po prostu zmienisz serwery nazw. Jeśli używasz zewnętrznego CDN, takiego jak StackPath lub KeyCDN, skopiujesz / wkleisz adres URL CDN do WP Rocket. Jeśli używasz RocketCDN (obsługiwanego przez StackPath), zarejestruj się poprzez monit w WP Rocket.

&# x1f680; Dlaczego WP Rocket uzyskał pierwsze miejsce w większości sondaży na Facebooku?

Zawiera wiele funkcji, których inne wtyczki pamięci podręcznej nie mają: czyszczenie bazy danych, kontrolę pulsu, opcję wielu CDN, leniwe ładowanie, lokalne analizy, buforowanie przeglądarki Facebook Pixel i wiele innych. Właśnie dlatego WP Rocket zwykle daje najlepsze wyniki w GTmetrix.

&# x1f680; Która wtyczka optymalizacji obrazu działa najlepiej z WP Rocket?

Mimo że polecają Imagify, który jest własnością WP Rocket, używam ShortPixel, ponieważ praktycznie nie widzę utraty jakości i wciąż otrzymuję 100% na Optymalizację Zdjęć w GTmetrix.

&# x1f680; Jakich innych wtyczek do optymalizacji prędkości potrzebujesz oprócz WP Rocket?

Nadal potrzebujesz wtyczki do optymalizacji obrazu, takiej jak ShortPixel, optymalizacja czcionek (np. OMGF), a także zalecam używanie Asset CleanUp lub Perfmatters do selektywnego wyłączania wtyczek.

15. SiteGround (host nr 1 w ankietach na Facebooku)

SiteGround jest używane przez Yoast, ja i zalecane przez WordPress. Są prawie na pierwszym miejscu Ankieta na Facebooku i dać większości ludzi znaczących ulepszenia czasu ładowania zwłaszcza jeśli używali miernych hostów: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-Właśnie przełączyliśmy się na Siteground

Używam ich częściowo dedykowany plan GoGeek który zawiera 4x więcej zasoby serwera niż dzielony hosting. Klikaj moje strony, aby zobaczyć, jak szybko się ładują, sprawdź mój raport GTmetrix lub zobacz osoby, które migrował i opublikowane nowe czasy ładowania. Oni też tak robią bezpłatne migracje.

DigitalOcean on Cloudways i Kinsta są również dobre i zaczynają się od 10 USD / miesiąc i 30 USD / miesiąc. Cloudways to coś więcej dla programistów, którzy nie potrzebują cPanel, hostingu poczty e-mail ani wsparcia uzyskanego dzięki SiteGround. Kinsta jest w zasadzie tym, co WP Engine był (drogie, ale niesamowite). Cały mój blog jest zasadniczo poświęcony pomaganiu ludziom w szybszym ładowaniu ich stron internetowych. Odmawiam rekomendowania hostingu za 2 USD miesięcznie, ponieważ większość osób żałuje, że prowadzi witrynę.

Jak sprawdzić, czy Twój hosting jest wolny
Uruchom swoją witrynę Google PageSpeed ​​Insights sprawdzić, czy skrócić czas odpowiedzi serwera jest w twoim raporcie. Google poleca powinno być <200ms. Coś powyżej 1 sekundy nie jest dobre. Możesz także sprawdzić TTFB (czas do pierwszego bajtu) na karcie Czasy GTmetrix lub bytecheck.com.

Skróć czas reakcji serwera

Ankieta hostingowa 2019

2017-WordPress-Hosting-FB-Poll

Zalecenia dotyczące hostingu Elementor

Zalecenia hostingowe z lipca 2019 r

WordPress-Host-Poll-sierpień-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

Ankieta Hosting 2019

Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Poll-2017

Managed-Hosting-Poll

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016-Web-Hosting-Ankieta

Best-WordPress-Hosting-Provider-Poll

Best-Web-Hosting-2019-Ankieta

Ankieta przyjazna dla hostingu WP

2016-WordPress-Hosting-FB-Poll

Ulubiony hosting dla Elementora

Zalecenia hostingowe 2018

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

Ankieta 2019-Hosts-Ankieta-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-Hosting-Poll-June-1

SiteGround-Zalecenie

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Poll

Best-Web-Hosting-Provider-Ankieta

Hosting-Ankieta-luty-2019

Hosting-rekomendacje-ankieta

Bluehost vs SiteGround

Ankieta hosta WordPress

Kilka wątków:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround ma 3 plany:

SiteGround WordPress Hosting

Wyższe plany obejmują więcej zasoby serwera (Współczynnik nr 1 w przewodniku optymalizacji WordPress). Tutaj jest pełna tabela porównawcza, ale GrowBig daje około 2x więcej zasobów serwera niż StartUp, a GoGeek jest częściowo dedykowany hosting co daje ci jeszcze więcej. GrowBig i nowsze oferuje bezpłatną migrację, tworzenie wersji, zaawansowane buforowanie i możliwość hostowania wielu witryn. GoGeek ma priorytetowe wsparcie. Ich hosting w chmurze jest skokiem cen o 80 USD miesięcznie.

Możesz to zobaczyć na ich stronie strona funkcji:

SiteGround-Server-Resources-Porównanie

Korzystam z SiteGround, ponieważ:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom raporty mówią same za siebie
 2. Moje strony ładują się natychmiast (kliknij je, jeśli chcesz)
 3. Szybki technologia prędkości (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Polecane przez Yoast, WordPress, Ivica od WordPress Przyspieszenie
 5. Wolny Zaszyfrujmy SSL, łatwy w użyciu cPanel, i funkcje dla eCommerce
 6. Obsługa WordPress to nie do pobicia nawet bez priorytetowego wsparcia GoGeek
 7. GrowBig zawiera etapy, więcej miejsca i więcej zasobów serwera (przewiń w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby” i najedź kursorem na serwer patka)
 8. GoGeek zapewnia jeszcze więcej zasobów serwera, pamięci masowej i priorytetowego wsparcia
 9. Darmowe migracje, wtyczka migratora, i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 10. Dużo pochwał Reddit, Rozmowy na Facebooku, Świergot, TrustPilot
 11. Mnóstwo pochwał na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Wiele osób już przeprowadziło migrację i opublikowało wyniki na Twitterze: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zastrzeżenie dotyczące partnera – jeśli zarejestrujesz się w SiteGround za pomocą mojego link partnerski Podaruję ci niezłą część bez żadnych kosztów. Co roku przekazuję darowiznę 3000 USD na kampanie GoFundMe (2018 miał nakarmić głodnych w Denver, 2017 r. Do Czerwonego Krzyża w Hurricane Harvey). Wasze wsparcie pomaga i naprawdę to doceniam. Staram się, aby moje opinie były obiektywne i wspierane przez dowód w formie Ankiety na Facebooku, tweety, i prawdziwe rozmowy. Jeśli nie chcesz go używać, oto link niepowiązany do SiteGround. Tak czy inaczej, sugeruję zrobienie twojego Badania, widzieć z którego korzysta Yoast, i wyniki ludzi, którzy migrował.

OMM-On-SiteGround

Ludzie zwykle migrują, ponieważ ich technologia prędkości może skrócić czasy ładowania o połowę:

Przełączanie na SiteGround

SiteGround Migracja czasu ładowania

Bluehost do SiteGround GTmetrix

HostGator do SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 Perfect Score On SiteGround

SiteGround Genesis

Prędkość dostarczana przez SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Skrócony czas ładowania dzięki SiteGround

Nowe czasy reakcji SiteGround

HostGator do SiteGround Migration

Czasy reakcji SiteGround na Joomla

Przełączony na Hosting SiteGround

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

SiteGround Skrócony czas ładowania

SiteGround Speedy Hosting

Nowe wyniki Pingdom na SiteGround

Nowy czas reakcji SiteGround

Skrócenie czasu reakcji SiteGround

16. Mój pełny przewodnik prędkości WordPress (35+ wskazówek)

Obejrzyj moje wideo – to 42-minutowy film, ale omawiam prawie wszystko (znaczniki czasu w opisie filmu) i powinieneś nauczyć się wielu świetnych informacji na temat prędkości witryny WordPress:

Optymalizacja obrazu – możesz uruchomić dowolną stronę GTmetrix i pokaże wszystkie niezoptymalizowane obrazy, ale TYLKO dla tej strony – zacznij od tych, które pojawiają się na wielu stronach. Obraz można zoptymalizować na 3 sposoby: wyświetlać przeskalowane obrazy (zmiana rozmiaru obrazów, które są zbyt duże), określając wymiary obrazu (dodając szerokość / wysokość w obrazie HTML lub CSS) oraz optymalizując obrazy (bezstratnie kompresując je za pomocą wtyczki takiej jak Wyobraź sobie). GTmetrix powie ci prawidłowe wymiary dla pierwszych dwóch, jeśli je rozszerzysz, i wszystkie są elementami o wysokim priorytecie.

Optymalizacja obrazu

Aby uzyskać więcej wskazówek, zobacz mój kompletny przewodnik po optymalizacji szybkości WordPress.

17. Uzyskaj pomoc od My WordPress Speed ​​Optimizer

Nadal potrzebujesz pomocy z raportem GTmetrix / Pingdom? Pracuję z Pronayą od 7 lat (to on pomógł mi zdobyć <Czas ładowania 1s w Pingdom). Możesz go zatrudnić, tworząc profil na freelancer.com i szukanie nazwy użytkownika bdkamol. Oto jego pełna Portfolio prędkości WordPress. On kosztuje 40 $ / godzinę z Bangladeszu (więc jest zmiana czasu) i możesz wysłać mu e-mail na adres [email protected]. Ma również doskonałą 5-gwiazdkową recenzję na swoim profilu. Tylko poważne pytania i nie oczekuj 100% wyników, jeśli używasz powolnego hostingu, rozdętego motywu i mnóstwa ciężkich wtyczek. Najpierw postępuj zgodnie z moim pełnym przewodnikiem prędkości WordPress.

Pronaya-Kumar-S-Recenzje

Oto kilka recenzji na jego profilu:

BDkamol-WordPress-Speed-Recenzje

Więc… jak wyglądają te wyniki Pingdom? Daj mi znać w komentarzach lub powiedz, czy utknąłeś. Zapłaciłeś również za wtyczkę premium, w której oferują wsparcie (ostatnia i ostatnia karta w ustawieniach WP Rocket), więc skorzystam z tego również na twoją korzyść lub przejrzę ich dokumentacja.

W przeciwnym razie niezła robota!

Jeśli uznasz ten poradnik za pomocny, udział zawsze będzie mile widziany :)

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map