YouTube’i SEO: kuidas optimeerida oma videoid nii YouTube’is kui ka Google’is kõrgemale positsioonile (põhineb YouTube’i otsingutulemite teguritel)

Ma ei ole YouTube’i sensatsioon, kuid olen paljudest oma videotest saanud 50 000 vaatamist. Panustan sellesse YouTube’i video SEOsse.


Muidugi peaksite kasutama märksõna video pealkirjas, kirjelduses, failinimes ja laadima üles toreda kohandatud pisipildi, kuid YouTube tugineb suuresti ka kihlasignaalid videote järjestamiseks. Seetõttu on nii oluline 10-minutilise eesmärgi seadmine, skripti kirjutamine ja video reklaamimine.

See on ka põhjus, miks mulle meeldib videote loomine koos minu veebisaidi sisuga (video manustamine minu ajaveebisse annab sellele rohkem vaatamisi, vaatamisaega, meeldimisi jne). Video parandab ka minu ajaveebi sisu ja aitab meelitada ligi linke, jagamisi ning inimesed veedavad minu saidil rohkem aega. See on win-win.

Siin on, mida teha.

1. YouTube’i edetabeli tegurid

youtube-video-seo-järjestamine-tegurid-infograafiline

2. Valige automaattäitmisel video märksõna

Parimad videomärksõnad on konkreetsed (pika sabaga) fraasid, mis kuvatakse nii YouTube’is kui ka Google Autocomplete’is. Nii saate järjestada oma video mõlemas kohas ja saada rohkem liiklust. Alustage märksõna sisestamist YouTube’i ja see lõpetab fraasi või kasutage allakriipsutatud märki _, et see tühjaks täidaks veel ideede abil. Saate seda teha kõikjal fraasis.

Valige konkreetsed fraasid – laia märksõnade sihtimisel saate rohkem vaatamisi, kuid need on palju spetsiifilisemad kui konkreetsed laused. See, kas peaksite sihikule võtma lauseid või konkreetseid fraase, sõltub märksõna konkurents, video kvaliteeti ja kui hästi oma videot optimeerite.

YouTube'i märksõnad

Video-märksõna-uuringud

Google Trends on veel üks koht video märksõnade leidmiseks:

YouTube'i märksõnad - Google Trends

3. Õppige märksõna märksõna võistlust

MozBari Chrome’i laiend – installige laiend Google Chrome’i. Nüüd Google’i YouTube’is otsimisel oma märksõna, näiteks järgmine: sait: www.youtube.com teie otsingusõna. Kui tipptulemuste PA (lehe autoriteet) on kõrgem, on märksõna konkurentsivõimelisem. Laiad märksõnad on loomulikult konkurentsivõimelisemad ja nõuavad parema video tegemist, nii et vali YouTubeist / Google Autocomplete konkreetne fraas ja loo paremast videost parem tulemus.

Video-märksõna-võistlus

vidIQ Chrome’i laiend – installige see Google’i laiend, otsige oma märksõnast YouTube’is ja vaadake parimate tulemuste hulgas mõnda videot. Näete SEO-tulemust selle põhjal, kui palju videoga meeldib, mis ei meeldi, vaated, kommentaarid, sotsiaalsed jagamised, tellijad, vaatamisajad, video kaasatus ja muud mõõdikud on seotud. Samuti saate vaadata, milliseid silte kasutatakse ja video kirjelduse pikkust.

YouTube'i-video-võistlus

Enamikku signaale näete ilma laiendita:

YouTube-SEO-võistlus

4. Looge oma video

Öelge oma märksõna – märksõna paar korda verbaalselt öelmine on nagu videote märksõnade tihedus. Öelge seda loomulikult, ärge öelge seda lihtsalt öeldes. Ka osaliste matšide kaasamine on hea.

Pikkus on tugevus – see kehtib nii teie saidi videote kui ka sisu kohta. Pikemad videod on kõrgel kohal, kuna inimesed võivad leida kõike, mida nad otsivad, eriti õpetusi ja ülevaateid. Inimesed kulutavad teie video vaatamisele rohkem aega ja teiega on tõenäoliselt rohkem tegemist. Puudub täiuslik pikkus, kuid proovige teha videoid vähemalt 10 minutit, siis näete paremaid tulemusi.

HD-kvaliteet – saate oma telefoni kasutada, kuid kena HD-videokaamera teeb selle suureks. Kui salvestate oma arvutit, kontrollige kindlasti optimaalse video + heli sätteid.

Saage asja juurde – redigeerida KÕIK mittevajalikud pausid (ma kasutan Ekraanisaade-O-Matic) ja ole kokkuvõtlik. Olen selle suhtes super valiv ja märkasin oma video seotuses tohutut erinevust.

Tehke oma paremaks – parem kui see, kes saavutab tipptulemusi, see on SEO eesmärk.

Kaardidkaardid on väike nupp i (teave). Need võivad linkida seotud videote, seotud veebisaidi, küsitluste, annetuste või mõne muu YouTube’i kanaliga. Need on mobiilisõbralikud (erinevalt YouTube’i aegunud märkustest) ja saate need YouTube’i videohalduris lisada.

YouTube-kaartidega seotud-video

YouTube'i soovitatud videokaardid

YouTube-kaardid

5. Kasutage failinimes märksõna

Enne video üleslaadimisel sildistage videofail märksõnaks. Kui olete video juba üles laadinud, ei saa seda kahjuks muuta (see on siiski vaid väike reitingutegur).

YouTube'i video-failinimi

6. Kirjutage kirjeldav, märksõna rikas pealkiri

Heal pealkirjal on 2 asja: teie märksõna ja köitev pealkiri. Google kuvab tavaliselt esimesed 50–60 tähemärki, nii et proovige jääda sellesse vahemikku. Te ei pea ALATI oma märksõna täpset vastet kasutama, kuid iga sõna peaks vähemalt video pealkirjas olema.

Youtube-video-pealkiri

7. Kirjutage pikk kirjeldus koos märksõnade, ajatemplite ja linkidega

Pikad kirjeldused sobivad suurepäraselt YouTube’i video SEO jaoks ja annavad teile koha ajatemplite, kasulike linkide ja üldise kokkuvõtte lisamiseks. Tekst on igat tüüpi sisu järjestamisel ülitähtis.

Youtube-Video-Description

Kaasa märksõna esimeses lauses – nii YouTube kui ka Google kasutavad otsingutulemites kuvatava metakirjeldusena esimesi 160 tähemärki. Kujundage seda (või kahte) lauset targalt, kuna inimesed loevad selle läbi, et teha kindlaks, kas nad klõpsavad teie videol. Rusikareegel on, et kasutate märksõna loomulikult oma video kirjelduses kokku umbes 2-3 korda.

Youtube-Meta-Description

Youtube-SEO-meta-kirjeldus

Ajatemplid – võimaldab vaatajatel hüpata video lõikudele, et nad leiaksid, mida nad otsivad, mis parandab ka teie videoga seotust. See on eriti kasulik pikkade videote puhul.

Näited

 • : 21 (21 sekundit)
 • 1:21 (1 minut ja kakskümmend üks sekundit)
 • 1:30:21 (1 tund, 30 minutit ja 21 sekundit)

Lingid – Google järgib video asjakohasuse määramiseks linke (sarnaselt teie veebisaidi siselinkidega). Lisage paar kasulikku linki teistele videotele, ajaveebiartiklitele või abistavatele ressurssidele.

8. Lisage silte (konservatiivselt)

Ärge askeldage selle üle, lisage vaid mõni …

Youtube'i sildid

9. Kujundage kena kohandatud pisipilt

Laadige üles a kohandatud pisipilt sisse videohaldur jaotises Info & Seadistused (peate tegema Kinnita oma kasutaja esimene). Mõõtmed peaksid olema 1280 (w) x 720 (h) pikslit. See ilmub YouTube’i otsingutulemustes ja jaotises „seotud otsingud”. Proovige kirjutada midagi suurtest tähtedest.

Youtube-Custom-Thumbnail

10. Laadige üleskiri

Google ei tee videote tekstiks transkribeerimist eriti hästi (vaadake, kui lohakas see fotol on). Peate selle käsitsi transkribeerima, vastasel juhul lähevad teie videos mainitud märksõnad raisku. Sa saad ka tellige see upwork.com-is odavalt vabakutseliseks.

Youtube-subtiitrid

Youtube-Video-ärakiri

Youtube-video-transkribeerija

11. Lisage asukoht (kohalik SEO)

Kui teie video sisaldab lokaliseeritud märksõna, näiteks „Chicago pulmafotograaf”, või soovite lihtsalt sihtida asukohta, saate selle täpsustada videohalduris jaotises Täpsemad seaded. Pidage meeles, et lisate oma pealkirja, kirjeldusse, faili nime jne ka lokaliseeritud märksõna.

Youtbe video asukoht

12. Looge sama märksõna sihtimisega ajaveebi postitus

Video-ajaveeb-postitus

Miks peaksite seda tegema

 • Nii video + ajaveebipostitus võib asuda Google’i esimesel lehel
 • Liiklus teie ajaveebi postitusele = teie video vaatamised ja vastupidi
 • Olete juba video loonud, nii et postitus peaks olema suhteliselt lihtne
 • Videote lisamine oma veebisaidile / ajaveebile parandab selle seotust + SEO-d
 • Annab teile rohkem vaatamisi, meeldimisi, manustamisi ja mõõdikuid, mida kasutatakse YouTube’i asetusfaktorites

13. Näpunäiteid videote kinnistamiseks

Iframe’i korrigeerimine

valik 1: Kopeerige YouTube’i link ja kleepige see oma sisusse (ülejäänu teeb WordPress).

2. võimalus: Minge manustatavale YouTube’i videole ja kopeerige ja kleepige manuskood oma HTML-i. See meetod võimaldab teil määrata video laiuse ja kõrguse:

Manustage YouTube'i video

3. võimalus: Avage video, kui klõpsate lingil, kasutades nuppu WP video valguskasti pistikprogramm.

Peida YouTube’i video pealkiri

Peida YouTube’i video juhtnupud

14. Vasta kommentaaridele

Mis muudab videod kõrgemaks? Kommentaarid. Mis saab veel kommentaare? Vastused!

YouTube'i kommentaarid

15. Reklaamige oma YouTube’i videot

Sa pead oma videot reklaamida – vaated ei tule lihtsalt iseenesest. Manustage see oma veebisaidile / ajaveebile. Jagage seda sotsiaalmeedias ja kasutage seda oma infolehes ja turundusmaterjalides.

16. Kujundage oma kanal

YouTube'i kanali ribareklaam

Loo ribareklaamcanvas.com teeb selle lihtsaks. Kujutise suurus peaks olema 2560 (w) x 1440 (h) pikslit.

Kanali koduleht – laadige üles logo, täitke umbes jaotis, lisage a esiletõstetud video. Mitte nii raske.

Esitusloendid – kui loote videoseeriat, kaaluge mahuka loomist video esitusloend.

17. Tulemused = esimene leht YouTube’is ja Google’is

See video on üsna vana, kuid minu ajaveeb (või video) on endiselt YouTube’i ja Google’i 1. lehel.

Youtube-Video-SEO

YouTube-Video-SEO

18. Seadmed, mida ma kasutan

 • HD-kaamera (hea telefon töötab)
 • Redigeerimise programm (ma kasutan Ekraanisaade-O-Matic)
 • Põhilised graafilise disaini oskused (kohandatud pisipildi jaoks) – ma kasutan GIMP
 • 25 dollarit vabakutselise palkamiseks video transkriptsiooni jaoks (säästab aega)
 • Blogi (kasutan StudioPressi teemasid ja SiteGroundi hostimine kes on ka kasutas Yoast)

Ja nii reastate YouTube’i videod nii YouTube’is kui ka Google’is kõrgemalt! Olen 1-meheline saade, nii et minu videote vahel on 100 000 vaatamist hea summa. Kui teil on väikeettevõte ja inimesed aitavad teid, saate seda ka teha. Kui teil on küsimusi, jätke mulle kommentaar ja aitan teid hea meelega. Ja kui see oli teile kasulik, siis palun jagage seda.

Korduma kippuvad küsimused

&# x1f34e; Millised on YouTube SEO SEO 5 peamist tegurit?

Märksõnade otsimine (YouTube’i automaatkomplektis) ja märksõna konkurentsi analüüsimine on kaks olulist tegurit, mis aitavad teil teada saada, kas saate isegi konkreetse märksõna jaoks paremusjärjestuse. Järgmisena kasutage seda märksõna pealkirjas, kirjelduses ja looge põhjalikke videoid, et seotust paremaks muuta. Veel 3 tegurit. Meeldejääv pealkiri ja pisipilt aitavad.

&# x1f34e; Kuidas õppida tundma video märksõna konkurentsi??

Otsige YouTube’is märksõna järgi ja vaadake parimaid tulemusi, et näha, kui palju kaasamissignaale on parimatel videotes. VidIQ Chrome’i laiend on ka suurepärane tööriist video märksõnade konkurentsi õppimiseks.

&# x1f34e; Kust ma leian märksõnu YouTube’i videote jaoks?

YouTube’i automaatne täitmine on suurepärane koht video märksõnade leidmiseks. Veel rohkemate märksõnade ideede leidmiseks proovige kasutada tühja täitmise trikki (näidatud selles juhendis).

&# x1f34e; Kus ma oma märksõna kasutan??

Kasutage oma märksõna failinimes (enne video üleslaadimist), pealkirjas ja paar korda video kirjelduses.

&# x1f34e; Kui oluline on videoga tegelemine?

YouTube tugineb suuresti kaasamissignaalidele, et teha kindlaks, kui kasulik video on ja kui kõrgel kohal see peaks olema. Seetõttu on meeldimine, kommentaarid, vaated, vaatamisaeg ja jagamine võtmetähtsusega.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map