YouTube SEO: як оптимізувати ваші відео для вищого рівня як на YouTube, так і в Google (на основі факторів рейтингу пошуку YouTube)

Я не відчуваю YouTube, але я отримав 50 000+ переглядів у багатьох своїх відео. Я сприяю цьому в YouTube відео SEO.


Звичайно, ви повинні використовувати ключове слово у назві відео, описі, назві файлу та завантажувати приємну міні-мініатюру, але YouTube також сильно покладається на сигнали заручини ранжувати відео. Ось чому націлення на 10+ хвилин, написання сценарію та просування відео так важливо.

Це також мені подобається створення відео у поєднанні із вмістом мого веб-сайту (вставлення відео в мій блог дає йому більше переглядів, перегляду часу, лайків тощо). Відео також покращує вміст мого блогу та допомагає залучати посилання, спільні публікації та більше часу на моєму сайті. Це безпрограшний виграш.

Ось що робити.

Contents

1. Фактори ранжування YouTube

youtube-video-seo-ranking-фактори-інфографіки

2. Оберіть ключове слово для відео в автозаповнення

Найкращі ключові слова відео – це конкретні фрази (з довгим хвостом), які відображаються на YouTube і Google Автозаповнення. Таким чином ви можете ранжувати своє відео в обох місцях та отримувати більше трафіку. Почніть вводити ключове слово на YouTube, і воно завершить фразу, або скористайтеся символом підкреслення _, щоб воно заповнило порожню кількість додаткових ідей. Ви можете це зробити в будь-якому місці фрази.

Виберіть конкретні фрази – націлюючи на широкі ключові слова, ви можете отримати більше переглядів, але значно конкурентоспроможніші за конкретні фрази. Чи слід орієнтуватися на широкі або конкретні фрази, залежить від конкуренція ключових слів, якість відео та те, наскільки добре ви оптимізуєте своє відео.

YouTube-ключові слова

Відео-дослідження ключових слів

Google Trends ще одне місце для пошуку ключових слів відео:

Ключові слова YouTube - Google Trends

3. Дізнайтеся конкуренцію ключового слова

Розширення для Chrome MozBar – встановити розширення на Google Chrome. Тепер Google виконує ваше ключове слово під час пошуку YouTube, наприклад: сайт: www.youtube.com пошуковий термін. Якщо найвищі результати мають вищий рівень ПА (повноваження сторінки), ключове слово є більш конкурентоспроможним. Широкі ключові слова, природно, є більш конкурентоспроможними і вимагають зробити більш якісне відео, тому виберіть конкретну фразу з YouTube / Google Автозаповнення та створіть краще відео, ніж найкращі результати.

Конкурс відео-ключових слів

vidIQ Розширення для Chrome – встановіть це розширення Google, знайдіть своє ключове слово на YouTube та перегляньте кілька відео у найкращих результатах. Ви побачите показник SEO, залежно від кількості лайків, сподобань, переглядів, коментарів, соціальних акцій, передплатників, часу перегляду, участі у відео та інших показників щодо відео. Ви також можете побачити, які теги використовуються та довжину опису відео.

YouTube-відеоконкурс

Більшість сигналів ви можете бачити без розширення:

YouTube-SEO-конкуренція

4. Створіть своє відео

Скажіть своє ключове слово – Усно кажучи, що ваше ключове слово кілька разів схоже на щільність ключових слів для відео. Скажіть це природно, не просто кажіть. Включити часткові матчі також добре.

Довжина – сила – це стосується як відео, так і вмісту на вашому сайті. Більш довгі відеозаписи мають високий рейтинг, оскільки люди можуть знайти все, що шукають, особливо навчальні посібники та огляди. Люди витратять більше часу на перегляд вашого відео, і ви, ймовірно, отримаєте більше залучення. Немає ідеальної тривалості, але намагайтеся робити відео не менше 10 хвилин, ви побачите кращі результати.

Якість HD – Ви можете користуватися своїм телефоном, але приємна відеокамера HD має велике значення. Якщо ви записуєте свій комп’ютер, переконайтеся, що перевірте налаштування оптимального відео + аудіо.

Дістатися до точки – редагувати ВСІ непотрібні паузи (я використовую Screencast-O-Matic) і бути стислим. Я дуже прискіпливий до цього і помітив величезну різницю у взаємодії мого відео.

Зробіть собі краще – краще, ніж той, хто в найкращих результатах, саме в цьому SEO.

Карткикартки – маленька кнопка i (інформація). Вони можуть посилатися на пов’язані відео, пов’язаний веб-сайт, опитування, пожертви чи інший канал YouTube. Вони зручні для мобільних пристроїв (на відміну від застарілих анотацій YouTube), і ви можете додати їх у диспетчері відео YouTube.

YouTube-пов'язані з відео-відео

Пропоновані YouTube відеокарти

Карти YouTube

5. Використовуйте ключове слово у назві файлу

До цього завантажуючи відео, позначте відеофайл своїм ключовим словом. Якщо ви вже завантажили відео, це, на жаль, неможливо змінити (однак, це лише невеликий коефіцієнт рейтингу).

YouTube-відео-ім’я файлу

6. Напишіть описову, багату на ключові слова назву

Хороший заголовок містить 2 речі: ваше ключове слово та привабливий заголовок. Google зазвичай відображає перші 50–60 символів, тому намагайтеся залишатися в межах цього діапазону. Вам НЕ ЗАВЖДИ використовувати точну відповідність свого ключового слова, але кожне окреме слово має бути принаймні присутнім у назві відео.

Youtube-Video-Title

7. Напишіть довгий опис із ключовими словами, часовими позначками, посиланнями

Довгі описи чудово підходять для відео YouTube SEO і дають вам місце для додавання часових позначок, корисних посилань та загального резюме. Текст дуже важливий для ранжування будь-якого типу контенту.

Youtube-Video-Опис

Включіть ключове слово до першого вироку – і YouTube, і Google використовують перші 160 символів як метаопис, який з’являється в результатах пошуку. Складіть це речення (або два) розумно, оскільки люди прочитають це, щоб визначити, чи натискатимуть на ваше відео. Основне правило полягає в тому, щоб природно використовувати своє ключове слово приблизно 2-3 рази в описі відео.

Youtube-Meta-Description

Youtube-SEO-Meta-Опис

Мітки часу – дозволяє глядачам переходити до розділів відео, щоб вони могли знайти те, що шукають, що також покращує взаємодію з вашим відео. Це особливо корисно для довгих відео.

Приклади

 • : 21 (21 секунди)
 • 1:21 (1 хвилина і двадцять одна секунда)
 • 1:30:21 (1 година, 30 хвилин і 21 секунда)

Посилання – Google дотримується посилань, щоб визначити релевантність відео (подібно до внутрішніх посилань на вашому веб-сайті). Додайте кілька корисних посилань на інші відео, статті в блозі чи корисні ресурси.

8. Додати теги (консервативно)

Не шуміть з цього приводу, просто додайте кілька…

Теги Youtube

9. Дизайн приємного мініатюру

Завантажити спеціальні мініатюри в відеоменеджер під Інфо & Налаштування (вам потрібно буде Підтвердіть ваш аккаунт спочатку). Розміри повинні бути 1280 (ш) х 720 (год) пікселів. Це з’явиться в результатах пошуку та в розділі «пов’язані пошуки» на YouTube. Спробуйте щось написати великими літерами.

Youtube-мініатюра

10. Завантажте стенограму

Google не справляється з транскрипцією відео в текст (подивіться, наскільки це неохайно на фото). Вам потрібно буде переписати його вручну, інакше ключові слова, які ви згадуєте у своєму відео, піде на сміття. Ви також можете відправте це на фрілансера для дешевого на upwork.com.

Youtube-субтитри

Youtube-Відео-стенограма

Youtube-Video-Transcriber

11. Додати місце (локальне SEO)

Якщо ваше відео містить локалізоване ключове слово, наприклад “Чиказький весільний фотограф”, або ви просто хочете націлити місце на розташування, ви можете вказати це в диспетчері відео в розділі Розширені налаштування. Просто пам’ятайте, що також додайте локалізоване ключове слово у свою назву, опис, ім’я файлу тощо.

Youtbe Місцезнаходження відео

12. Створіть блог, націлений на те саме ключове слово

Відео-блог-пост

Чому ви повинні це робити?

 • Обидва відео + публікації в блозі можуть розміщуватися на 1-й сторінці Google
 • Трафік до вашої публікації в блозі = перегляд вашого відео та навпаки
 • Ви вже створили відео, тому публікація повинна бути відносно легкою
 • Додавання відео на ваш веб-сайт / блог покращує його взаємодію + SEO
 • Дає вам більше переглядів, лайків, вбудовування та показників, які використовуються в чинниках ранжування YouTube

13. Поради щодо вставки відео

Налаштування Іфрейму

Варіант 1: Скопіюйте посилання на YouTube і вставте його у свій вміст (WordPress зробить все інше).

Варіант 2: Перейдіть на відео YouTube, яке ви хочете вставити, а потім скопіюйте та вставте вбудований код у свій HTML. Цей спосіб дозволяє вказати ширину та висоту відео:

Вставте відео YouTube

Варіант 3: Відкрийте відео, натиснувши посилання за допомогою WP Video Lightbox Plugin.

Сховати назву відео YouTube

Сховати елементи керування відео YouTube

14. Відповідайте на коментарі

Що робить відео рейтинг вищим? Коментарі. Що отримує більше коментарів? Відповіді!

Коментарі YouTube

15. Рекламуйте своє відео на YouTube

Тобі потрібно просувати своє відео – перегляди не приходять самі собою. Вставте його на свій веб-сайт / блог. Поділіться ним у соціальних мережах та використовуйте його у своїх розсилках та маркетингових матеріалах.

16. Дизайн свого каналу

Банер каналу YouTube

Створіть банерcanvas.com робить це легко. Зображення має бути 2560 (ш) х 1440 (год) пікселів.

Домашня сторінка каналу – завантажити логотип, заповнити розділ, додати популярне відео. Не так складно.

Плейлисти – якщо ви створюєте відеосеріал, подумайте про створення великого список відтворення відео.

17. Результати = 1-а сторінка на YouTube та Google

Це відео досить старе, але мій блог (або відео) все ще знаходиться на сторінці 1 YouTube та Google.

Youtube-Video-SEO

YouTube-Video-SEO

18. Обладнання, яке я використовую

 • HD-камера (хороший телефон працює)
 • Програма редагування (я використовую Screencast-O-Matic)
 • Основні навички графічного дизайну (для користувацького мініатюру) – я використовую GIMP
 • $ 25 за найм фрілансера для транскрипції відео (економить час)
 • Блог (я використовую теми StudioPress та Хостинг SiteGround хто також використовується Йоастом)

Ось так ви оцінюєте відео YouTube вище як на YouTube, так і в Google! Я шоу на 1 людину, тому 100 000 переглядів між моїми відео – це гарна сума для мене. Звичайно, якщо у вас є малий бізнес і люди, які допоможуть у цьому, ви можете це зробити і ви. Якщо у вас є питання, залиште мені коментар, і я буду радий допомогти вам. І якщо ви знайшли це корисним, будь ласка, поділіться ним.

Часті запитання

&# x1f34e; Назвіть 5 основних факторів YouTube SEO?

Пошук ключових слів (в YouTube, автозаповнення) та аналіз конкуренції ключових слів є двома важливими факторами і допоможуть вам дізнатися, чи зможете ви навіть класифікувати певне ключове слово. Далі, використовуйте це ключове слово у заголовку, описі та створюйте поглиблені відео для покращення взаємодії – це 3 інші фактори. Захоплююча назва та мініатюра допомагають.

&# x1f34e; Як дізнатися конкуренцію ключового слова для відео?

Шукайте за ключовим словом на YouTube і перегляньте основні результати, щоб побачити, скільки сигналів про взаємодію мають найкращі відео. Розширення VidIQ Chrome – це також чудовий інструмент для вивчення конкуренції ключових слів відео.

&# x1f34e; Де знайти ключові слова для відео YouTube?

Автозаповнення YouTube – це чудове місце для пошуку ключових слів відео. Спробуйте використати трюк заповнення порожнього (показаний у цьому посібнику), щоб знайти ще більше ідей щодо ключових слів.

&# x1f34e; Де я можу використовувати своє ключове слово?

Використовуйте своє ключове слово у назві файлу (перед завантаженням відео), заголовку та кілька разів у описі відео.

&# x1f34e; Наскільки важливим є взаємодія з відео?

YouTube значною мірою покладається на сигнали взаємодії, щоб визначити, наскільки корисним є відео та наскільки високим він повинен бути рейтинг. Ось чому лайки, коментарі, погляди, час перегляду та акції є ключовими.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map