YouTube SEO: kā optimizēt savus videoklipus, lai tie būtu augstāki gan YouTube, gan Google tīklā (pamatojoties uz YouTube meklēšanas ranga faktoriem)

03.06.2020
YouTube SEO 'YouTube SEO: kā optimizēt savus videoklipus, lai tie būtu augstāki gan YouTube, gan Google tīklā (pamatojoties uz YouTube meklēšanas ranga faktoriem)
0 12 мин.

Es neesmu YouTube sensācija, bet daudzos manos videoklipos esmu ieguvis 50 000 skatījumu. Es to veicinu YouTube video SEO.


Protams, jums vajadzētu izmantot atslēgvārdu videoklipa nosaukumā, aprakstā, faila nosaukumā un augšupielādēt jauku pielāgotu sīktēlu, taču YouTube arī ļoti paļaujas uz saderināšanās signāli sarindot videoklipus. Tāpēc mērķauditorijas atlase vismaz 10 minūtes, skripta rakstīšana un videoklipa reklamēšana ir tik svarīga.

Tas ir arī iemesls, kāpēc man patīk videoklipu izveide saistībā ar manas vietnes saturu (video iegulšana manā emuārā dod tam vairāk skatījumu, skatīšanās laiku, patīk, utt.) Video arī uzlabo mana emuāra saturu un palīdz piesaistīt saites, kopīgot saturu un cilvēki vairāk laika pavada manā vietnē. Tā ir abpusēji izdevīga.

Lūk, ko darīt.

1. YouTube ranga faktori

youtube-video-seo-ranking-faktori-infographic

2. Automātiskajā pabeigšanā izvēlieties video atslēgvārdu

Labākie video atslēgvārdi ir specifiskas (garas astes) frāzes, kas parādās gan YouTube, gan Google automātiskajā pabeigšanā. Tādā veidā jūs varat sarindot savu video abās vietās un iegūt lielāku trafiku. Sāciet rakstīt atslēgvārdu YouTube, un tas aizpildīs frāzi vai izmantojiet pasvītrojumu _, lai tas aizpildītu tukšu ar vairāk idejām. To var izdarīt jebkurā frāzes vietā.

Izvēlieties īpašas frāzes – mērķauditorijas atlase pēc plašiem atslēgvārdiem var iegūt vairāk skatījumu, taču ir daudz konkurētspējīgāka nekā konkrētas frāzes. Tas, vai jums vajadzētu mērķēt uz plašām vai konkrētām frāzēm, ir atkarīgs no atslēgvārdu konkurence, video kvalitāti un to, cik labi jūs optimizējat savu video.

YouTube atslēgas vārdi

Video-atslēgvārdu izpēte

Google tendences ir vēl viena vieta, kur atrast video atslēgvārdus:

YouTube atslēgas vārdi - Google tendences

3. Uzziniet atslēgvārda konkursu

MozBar Chrome paplašinājums – instalējiet paplašinājumu pārlūkā Google Chrome. Tagad meklējiet vietnē YouTube jūsu atslēgvārdu, meklējot YouTube, piemēram: vietne: www.youtube.com jūsu meklēšanas vienums. Ja labākajiem rezultātiem ir augstāka PA (lapas autoritāte), atslēgvārds ir konkurētspējīgāks. Plašie atslēgvārdi, protams, ir konkurētspējīgāki un liek jums izveidot labāku video, tāpēc izvēlieties konkrētu frāzi no YouTube / Google automātiskās pabeigšanas un izveidojiet labāku video nekā labākie rezultāti.

Video-atslēgvārdu konkurss

vidIQ Chrome paplašinājums – instalējiet šo Google paplašinājumu, meklējiet atslēgvārdu vietnē YouTube un skatiet dažus videoklipus labākajos rezultātos. Jūs redzēsit SEO punktu skaitu, pamatojoties uz to, cik daudz videoklipu patīk, nepatīk, skati, komentāri, sociālās kopienas, abonenti, skatīšanās laiki, iesaiste video un citi rādītāji. Varat arī redzēt izmantotos tagus un video apraksta garumu.

YouTube-video-konkurss

Jūs varat redzēt lielāko daļu signālu bez paplašinājuma:

YouTube-SEO-konkurss

4. Izveidojiet savu video

SayYour Atslēgvārds – atslēgvārda atkārtošana dažas reizes ir kā videoklipu atslēgvārdu blīvums. Sakiet to dabiski, ne tikai sakiet, lai to pateiktu. Iekļaut arī daļējos mačus ir labi.

Garums ir spēks – tas attiecas gan uz jūsu vietnes videoklipiem, gan saturu. Garāki videoklipi ir ļoti augsti, jo cilvēki var atrast visu, ko viņi meklē, jo īpaši mācību materiālus un pārskatus. Cilvēki pavadīs vairāk laika, skatoties jūsu videoklipu, un jūs, iespējams, iesaistīsities vairāk. Nav ideāla garuma, taču mēģiniet izveidot videoklipus vismaz 10 minūtes, jūs redzēsit labākus rezultātus.

HD kvalitāte – Jūs varat izmantot savu tālruni, taču jauka HD videokamera rada lielu atšķirību. Ja ierakstāt datoru, pārliecinieties, vai esat izvēlējies optimālu video + audio iestatījumus.

Nokļūt līdz vietai – rediģēt visas nevajadzīgās pauzes (es izmantoju Ekrāna pārraide-O-Matic) un jābūt kodolīgam. Esmu super izvēlīgs par to un pamanīju milzīgas atšķirības mana videoklipa saderināšanā.

Padariet savu labāku – tas ir viss, kas ir SEO, nekā labākam rezultātam.

Karteskartes ir mazā i (informācija) poga. Tās var saites uz saistītajiem videoklipiem, saistīto vietni, aptaujām, ziedojumiem vai citu YouTube kanālu. Tie ir draudzīgi mobilajām ierīcēm (atšķirībā no YouTube novecojušajām piezīmēm), un jūs varat tos pievienot YouTube video pārvaldniekā.

YouTube-saistītas kartes-video

YouTube ieteiktās videokartes

YouTube kartes

5. Izmantojiet atslēgas vārdu faila nosaukumā

Iepriekš augšupielādējot videoklipu, atzīmējiet video failu kā savu atslēgvārdu. Ja jau esat augšupielādējis videoklipu, to diemžēl nav iespējams mainīt (tomēr tas ir tikai mazs ranga koeficients).

YouTube-Video-Filename

6. Uzrakstiet aprakstošu, ar atslēgvārdiem bagātu virsrakstu

Labam nosaukumam ir 2 lietas: jūsu atslēgvārds un vilinošs virsraksts. Parasti Google parāda pirmās 50–60 rakstzīmes, tāpēc mēģiniet palikt šajā diapazonā. Jums vienmēr nav jāizmanto precīza atslēgvārda atbilstība, bet katram vārdam vismaz jābūt klāt video nosaukumā.

Youtube-Video-Title

7. Uzrakstiet garu aprakstu ar atslēgvārdiem, laika zīmogiem, saitēm

Garie apraksti ir lieliski piemēroti YouTube video SEO un sniedz jums vietu, kur pievienot laika zīmogus, noderīgas saites un vispārīgu kopsavilkumu. Teksts ir ļoti svarīgs jebkura veida satura ranžēšanai.

Youtube-Video-Description

Iekļaujiet atslēgvārdu pirmajā teikumā – gan YouTube, gan Google izmanto pirmās 160 rakstzīmes kā meta aprakstu, kas parādās meklēšanas rezultātos. Pārdomāti noformējiet šo (vai divus) teikumu, jo cilvēki to izlasīs, lai noteiktu, vai viņi noklikšķinās uz jūsu videoklipa. Īkšķa noteikums ir tāds, ka videoklipa aprakstā parasti izmantojiet atslēgvārdu apmēram 2-3 reizes.

Youtube-Meta-Description

Youtube-SEO-Meta-Description

Laika zīmogi – ļauj skatītājiem pāriet uz videoklipa sadaļām, lai viņi varētu atrast meklēto, kas arī uzlabo saikni ar jūsu videoklipu. Tas ir īpaši noderīgi gariem videoklipiem.

Piemēri

 • : 21 (21 sekunde)
 • 1:21 (1 minūte un divdesmit viena sekunde)
 • 1:30:21 (1 stunda, 30 minūtes un 21 sekunde)

Saites – Google seko saitēm, lai noteiktu videoklipa atbilstību (līdzīgi kā iekšējās saites jūsu vietnē). Pievienojiet dažas noderīgas saites citiem saviem videoklipiem, emuāru rakstiem vai noderīgiem resursiem.

8. Pievienojiet tagus (konservatīvi)

Neuztraucieties par to, vienkārši pievienojiet dažus …

Youtube tagi

9. Noformējiet jauku pielāgotu sīktēlu

Augšupielādēt a pielāgots sīktēls iekš video menedžeris sadaļā Info & Iestatījumi (jums būs nepieciešams Apstipriniet savu kontu pirmais). Izmēram jābūt 1280 (w) x 720 (h) pikseļiem. Tas parādīsies YouTube meklēšanas rezultātos un sadaļā “saistītie meklējumi”. Mēģiniet kaut ko uzrakstīt BIG VĒSTUĻOS.

Youtube-Custom-Thumbnail

10. Augšupielādējiet stenogrammu

Google nedara labu darbu video transkripcijā tekstā (paskatieties, cik apliets tas ir fotoattēlā). Jums tas būs jāpārraksta manuāli, pretējā gadījumā atslēgvārdi, kurus pieminējat videoklipā, tiks izšķiesti. Jūs varat arī uzticēt to ārštata personālam lēti vietnē upwork.com.

Youtube-subtitri

Youtube-Video-stenogramma

Youtube-Video-Transcriber

11. Pievienojiet atrašanās vietu (vietējais SEO)

Ja jūsu videoklipā ir ietverts lokalizēts atslēgvārds, piemēram, “Chicago Wedding Photographer”, vai arī jūs vienkārši vēlaties atlasīt atrašanās vietu, varat to norādīt video pārvaldniekā sadaļā Papildu iestatījumi. Atcerieties, ka nosaukumā, aprakstā, faila nosaukumā utt. Jāiekļauj arī lokalizētais atslēgvārds.

Youtbe video atrašanās vieta

12. Izveidojiet emuāra ziņojumu, kura mērķauditorija ir tas pats atslēgvārds

Video-Blog-Post

Kāpēc jums tas jādara

 • Gan video, gan emuāra ziņas var ierindoties Google 1. lapā
 • Datplūsma uz jūsu emuāra ziņu = jūsu videoklipa skatījumi un otrādi
 • Jūs jau esat izveidojis video, tāpēc ziņai jābūt salīdzinoši vieglai
 • Videoklipu pievienošana vietnei / emuāram uzlabo tā iesaisti + SEO
 • Sniedz jums vairāk skatījumu, atzīmju Patīk, iegulšanas un metrikas, kas tiek izmantotas YouTube ranžēšanas faktoros

13. Padomi par video iegulšanu

Korekcija Iframe

1. variants: Kopējiet YouTube saiti un ielīmējiet to savā saturā (pārējo veiks WordPress).

2. variants: Dodieties uz YouTube videoklipu, kuru vēlaties iegult, pēc tam nokopējiet un ielīmējiet iegulšanas kodu HTML. Šī metode ļauj jums norādīt videoklipa platumu un augstumu:

Iegult YouTube videoklipu

3. variants: Atveriet videoklipu, kad noklikšķināt uz saites, izmantojot WP Video Lightbox spraudnis.

Slēpt YouTube videoklipa virsrakstu

Slēpt YouTube video vadīklas

14. Atbildiet uz komentāriem

Kas padara videoklipus augstākus? Komentāri. Kas saņem vairāk komentāru? Atbildes!

YouTube komentāri

15. Reklamējiet savu YouTube videoklipu

Tev vajag reklamējiet savu videoklipu – skati rodas ne tikai paši no sevis. Iegult to savā vietnē / emuārā. Kopīgojiet to sociālajos medijos un izmantojiet savā biļetenā un mārketinga materiālos.

16. Noformējiet savu kanālu

YouTube kanāla reklāmkarogs

Izveidojiet reklāmkarogucanvas.com padara to viegli. Attēlam jābūt 2560 (w) x 1440 (h) pikseļiem.

Kanāla mājas lapa – augšupielādēt logotipu, aizpildīt sadaļu, pievienot a piedāvātais video. Nav tik grūti.

Atskaņošanas saraksti – ja veidojat video sēriju, apsveriet iespēju izveidot plašu video atskaņošanas saraksts.

17. Rezultāti = 1. lapa vietnē YouTube un Google

Šis video ir diezgan vecs, bet mans emuārs (vai video) joprojām ir YouTube un Google 1. lapā.

Youtube-Video-SEO

YouTube-Video-SEO

18. Iekārtas, kuras es izmantoju

Un šādi jūs vērtējat YouTube videoklipus augstāk gan YouTube, gan Google! Es esmu viena cilvēka izrāde, tāpēc 100 000 skatījumu starp maniem videoklipiem man ir izdevīga summa. Protams, ja jums ir mazs bizness un cilvēki, kas var palīdzēt, to varat darīt arī jūs. Ja jums ir jautājumi, atstājiet man komentāru, un es labprāt jums palīdzēšu. Un, ja jums tas šķita noderīgi, lūdzu, dalieties tajā.

bieži uzdotie jautājumi

&# x1f34e; Kādi ir 5 YouTube SEO galvenie faktori?

Atslēgvārdu atrašana (YouTube automātiskajā pabeigšanā) un atslēgvārdu konkurences analīze ir divi svarīgi faktori, kas palīdzēs jums uzzināt, vai jūs pat varēsit sarindot konkrētu atslēgvārdu. Pēc tam izmantojiet šo atslēgvārdu nosaukumā, aprakstā un izveidojiet padziļinātus videoklipus, lai uzlabotu iesaisti. Vēl ir 3 citi faktori. Palīdzīgs ir āķīgs nosaukums un sīktēls.

&# x1f34e; Kā iemācīties video atslēgvārda konkurenci?

Meklējiet atslēgvārdu vietnē YouTube un apskatiet labākos rezultātus, lai redzētu, cik daudz saderināšanās signālu dod populārākie videoklipi. VidIQ Chrome paplašinājums ir arī lielisks rīks, lai iemācītos video atslēgvārdu konkurenci.

&# x1f34e; Kur es varu atrast atslēgvārdus YouTube videoklipiem??

YouTube automātiskā pabeigšana ir lieliska vieta, kur atrast video atslēgvārdus. Lai atrastu vēl vairāk atslēgvārdu ideju, mēģiniet izmantot triku-tukšu (parādīts šajā rokasgrāmatā).

&# x1f34e; Kur es varu izmantot savu atslēgvārdu??

Izmantojiet atslēgvārdu faila nosaukumā (pirms videoklipa augšupielādes), nosaukumā un pāris reizes video aprakstā.

&# x1f34e; Cik svarīga ir saikne ar video?

YouTube lielā mērā paļaujas uz iesaistes signāliem, lai noteiktu, cik video ir noderīgs un cik augstam tam vajadzētu būt rangā. Tāpēc galvenais ir patīk, komentāri, viedokļi, skatīšanās laiks un kopīgošana.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector