YouTube SEO: چگونه می توان فیلم های خود را بهینه کرد تا در هر دو YouTube و Google رتبه بالاتر داشته باشند (بر اساس عوامل رتبه بندی جستجوی YouTube غیرفعال)

من احساس YouTube نمی کنم ، اما در بسیاری از فیلم های من 50،000+ بازدید کردم. من این را به سئو ویدیوی YouTube YouTube کمک می کنم.


البته باید از کلمه کلیدی در عنوان ویدیو ، توضیحات ، نام پرونده استفاده کنید و یک تصویر کوچک سفارشی را بارگذاری کنید ، اما YouTube همچنین به شدت متکی است سیگنال های نامزدی برای رتبه بندی فیلم ها به همین دلیل هدفگذاری 10+ دقیقه ، نوشتن فیلمنامه و تبلیغ ویدئوی شما بسیار مهم است.

به همین دلیل من دوست دارم ایجاد فیلم ها در رابطه با محتوای وب سایت من (جاسازی ویدئو در وبلاگ من نمایش بیشتری می دهد ، زمان تماشای ، لایک و غیره). این ویدیو همچنین محتوای وبلاگ من را بهبود می بخشد و به جذب پیوندها ، اشتراک ها و افراد زمان بیشتری را در سایت من می دهد. این یک برد برد است.

در اینجا چه باید کرد.

Contents

1. عوامل رتبه بندی YouTube

youtube-video-seo-rank-عوامل-اینفوگرافیک

2. یک کلمه کلیدی ویدیویی را به طور کامل انتخاب کنید

بهترین کلمات کلیدی ویدیویی عبارتهای خاص (دم بلند) هستند که در YouTube و Google Autocomplete نمایش داده می شوند. به این ترتیب می توانید ویدئوی خود را در هر دو مکان مرتب کنید و ترافیک بیشتری کسب کنید. شروع به تایپ کردن یک کلمه کلیدی در YouTube کنید و این عبارت را تکمیل خواهد کرد ، یا از شخصیت underline استفاده کنید تا بتوانید ایده های بیشتری را با خالی پر کنید. شما می توانید این کار را در هر جایی از عبارت انجام دهید.

عبارات خاص را انتخاب کنید – با هدف قرار دادن کلمات کلیدی گسترده می توانید دیدگاه بیشتری کسب کنید ، اما بسیار رقابتی تر از عبارات خاص هستند. این که آیا شما باید عبارات گسترده یا خاص را هدف قرار دهید ، به این بستگی دارد رقابت کلمه کلیدی, کیفیت فیلم ، و چقدر خوب فیلم خود را بهینه می کنید.

کلید واژه های YouTube

کلید واژه-تحقیق

Google Trends مکان دیگری برای یافتن کلمات کلیدی ویدیویی است:

YouTube Keywords - Google Trends

3. مسابقه کلمات کلیدی را بیاموزید

برنامه افزودنی MozBar Chrome – برنامه افزودنی را در Google Chrome نصب کنید. اکنون کلمه کلیدی خود را هنگام جستجو در YouTube به Google ، مانند این: سایت: www.youtube.com اصطلاح جستجوی شما. اگر نتایج برتر دارای PA بالاتر (اقتدار صفحه) باشد ، کلمه کلیدی رقابتی تر است. کلمات کلیدی گسترده طبیعتاً رقابتی تر هستند و شما را به ایجاد یک فیلم بهتر نیاز دارد ، بنابراین یک عبارت خاص را از YouTube / Google Autocomplete انتخاب کنید و یک فیلم بهتر از نتایج برتر ایجاد کنید.

کلید واژه-فیلم-مسابقه

پسوند vidIQ Chrome – این برنامه افزودنی Google را نصب کنید ، کلمه کلیدی خود را در YouTube جستجو کنید و چند نتیجه را در نتایج برتر مشاهده کنید. نمره سئو را بر اساس تعداد لایک ، دوست نداشتن ، بازدیدها ، نظرات ، سهم های اجتماعی ، مشترکین ، زمان مشاهده ، درگیری ویدیو و سایر معیارهای مربوط به این ویدئو مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید ببینید که از چه برچسب ها استفاده می شود و طول توضیحات فیلم.

YouTube-Video-Competition

شما می توانید اکثر سیگنال ها را بدون پسوند مشاهده کنید:

YouTube-SEO-Competition

4. فیلم خود را بسازید

کلید واژه SayYour – گفتن چندین بار کلمه کلیدی شما مانند تراکم کلمات کلیدی برای فیلم ها است. این را به طور طبیعی بگویید ، فقط آن را نگویید که آن را بگویید. از جمله مسابقات جزئی نیز خوب است.

طول استحکام است – این موضوع در مورد هر دو فیلم و محتوای سایت شما صدق می کند. فیلم های طولانی تر رتبه بالایی دارند زیرا افراد می توانند همه چیز مورد نظر خود را پیدا کنند ، به خصوص آموزش ها و بررسی ها. مردم وقت بیشتری را برای تماشای ویدیوی شما می گذرانند و احتمالاً مشغولیت بیشتری خواهید داشت. طول کامل وجود ندارد ، اما سعی کنید حداقل 10 دقیقه فیلم بسازید ، نتایج بهتری خواهید دید.

کیفیت HD – می توانید از تلفن خود استفاده کنید ، اما یک دوربین فیلمبرداری HD خوب تفاوت بزرگی ایجاد می کند. اگر رایانه خود را ضبط می کنید ، اطمینان حاصل کنید که تنظیمات مربوط به ویدیو + صوتی بهینه را بررسی کرده اید.

برو سر اصل مطلب – کلیه مکثهای غیر ضروری را ویرایش کنید (من استفاده می کنم Screencast-O-Matic) و مختصر باشید. من در این باره بسیار دلپذیر هستم و تفاوت زیادی در درگیری ویدیوی من مشاهده کردم.

خود را بهتر کنید – بهتر از هر کسی که در نتایج برتر باشد ، این همان چیزی است که SEO در مورد آنهاست.

کارتکارت دکمه کوچک من (اطلاعات) است. اینها می توانند به فیلم های مرتبط ، یک وب سایت مرتبط ، نظرسنجی ها ، کمک های مالی یا یک کانال YouTube دیگر مرتبط شوند. آنها سازگار با تلفن همراه هستند (بر خلاف یادداشتهای قدیمی YouTube) و می توانید آنها را در مدیر ویدیوی YouTube اضافه کنید.

YouTube-Cards-related-Video

کارتهای ویدئویی-پیشنهادی YouTube

کارتهای YouTube

5. از کلید واژه در نام پرونده استفاده کنید

قبل از ویدیوی خود را بارگذاری کنید ، فایل ویدیویی را به عنوان کلمه کلیدی خود برچسب گذاری کنید. اگر ویدیو را بارگذاری کردید ، متأسفانه راهی برای تغییر این وجود ندارد (با این حال ، این تنها یک عامل رتبه بندی کوچک است).

نام خانوادگی YouTube-Video

6. عنوانی توصیفی و غنی از کلمات کلیدی بنویسید

یک عنوان خوب دارای 2 چیز است: کلمه کلیدی شما و یک عنوان جالب. Google به طور معمول شخصیت های 50-60 را نمایش می دهد ، بنابراین سعی کنید در آن محدوده بمانید. شما همیشه لازم نیست که از یک بازی دقیق از کلمه کلیدی خود استفاده کنید ، اما هر کلمه فردی باید حداقل در عنوان ویدیو موجود باشد.

عنوان یوتیوب-فیلم

7. توضیحات طولانی با کلمات کلیدی ، Timestamps ، پیوندها بنویسید

توضیحات طولانی برای SEO ویدیوی YouTube عالی است و مکانی برای اضافه کردن نشان های زمانی ، پیوندهای مفید و خلاصه به شما می دهد. متن برای رتبه بندی هر نوع محتوا بسیار مهم است.

توضیحات یوتیوب-فیلم

کلمه کلیدی را در اولین جمله وارد کنید – هم YouTube و هم گوگل از 160 کاراکتر اول به عنوان توضیحات متا که در نتایج جستجو ظاهر می شوند استفاده می کنند. این جمله (یا دو) را با خردمندی تهیه کنید زیرا مردم این کار را خواهند خواند تا مشخص شود که آیا روی ویدیوی شما کلیک خواهند کرد یا خیر. یک قانون کوچک این است که به طور طبیعی در توصیف ویدیوی خود حدود 2-3 بار از کلمه کلیدی خود استفاده کنید.

یوتیوب-متا توضیحات

یوتیوب-سئو-متا-توضیحات

زمان سنج – به بینندگان این امکان را می دهد تا به بخش هایی از ویدیو بپردازند تا بتوانند آنچه را که جستجو می کنند ، پیدا کنند و این باعث تعامل با فیلم شما نیز می شود. این خصوصاً برای فیلمهای طولانی مفید است.

مثال ها

 • : 21 (21 ثانیه)
 • 1:21 (1 دقیقه و بیست و یک ثانیه)
 • 1:30:21 (1 ساعت ، 30 دقیقه و 21 ثانیه)

پیوندها – Google پیوندها را برای تعیین ارتباط ویدیو (مشابه لینکهای داخلی در وب سایت شما) دنبال می کند. چند لینک مفید به فیلم های دیگر ، مقالات وبلاگ یا منابع مفید خود اضافه کنید.

8. اضافه کردن برچسب ها (محافظه کارانه)

از این موضوع عصبانی نشو ، فقط چند مورد اضافه کنید …

برچسب های یوتیوب

9. یک تصویر کوچک سفارشی زیبا را طراحی کنید

بارگذاری یک تصویر کوچک سفارشی در مدیر فیلم تحت اطلاعات & تنظیمات (شما باید) حساب کاربری خودراتایید کنید اولین). ابعاد باید 1280 (w) x 720 (ساعت) پیکسل باشد. این در نتایج جستجو و بخش “جستجوهای مرتبط” در YouTube ظاهر می شود. نوشتن چیزی در نامه های بزرگ را امتحان کنید.

Youtube-Custom-Thumbnail

10. یک متن را بارگذاری کنید

Google کار خوبی برای رونویسی فیلم ها به متن نمی کند (نگاه کنید که در عکس چقدر دست و پا چلفت است). شما باید آن را به صورت دستی رونویسی کنید ، در غیر این صورت کلمات کلیدی که در فیلم خود ذکر می کنید به هدر می رود. شما همچنین می توانید این کار را به قیمت ارزان در upwork.com به یک فریلنسر انجام دهید.

زیرنویس های یوتیوب

یوتیوب-فیلم-متن

یوتیوب-فیلم-انتقال دهنده

11. اضافه کردن مکان (SEO محلی)

اگر ویدیوی شما شامل یک کلمه کلیدی بومی شده مانند “عکاس عروسی شیکاگو” است یا می خواهید مکانی را هدف قرار دهید ، می توانید این موضوع را در مدیر ویدیو در زیر مشخص کنید تنظیمات پیشرفته. فقط به یاد داشته باشید که کلمه کلیدی محلی شده را در عنوان ، توضیحات ، نام پرونده و غیره نیز درج کنید.

موقعیت مکانی ویدیو Youtbe

12. ایجاد یک پست وبلاگ با هدف همان کلمه کلیدی

فیلم-وبلاگ-ارسال

چرا باید این کار را بکنید

 • هر دو پست ویدیو + وبلاگ می توانند در صفحه اول گوگل قرار بگیرند
 • ترافیک به پست وبلاگ خود = بازدید از ویدیوی شما و بالعکس
 • شما قبلاً این ویدیو را ایجاد کرده اید ، بنابراین ارسال باید نسبتاً آسان باشد
 • افزودن فیلم به وب سایت / وبلاگ شما مشارکت + SEO را بهبود می بخشد
 • نمایش ها ، لایک ها ، تعبیه ها و معیارهای مورد استفاده در عوامل رتبه بندی YouTube بیشتر به شما می دهد

13. نکاتی درباره جاسازی فیلم ها

توییت Iframe

انتخاب 1: پیوند YouTube را کپی کنید و آن را به محتوای خود بچسبانید (وردپرس بقیه را انجام خواهد داد).

گزینه 2: به ویدیوی YouTube که می خواهید جاسازی کنید بروید ، سپس کد جاسازی را در HTML خود کپی و جایگذاری کنید. این روش به شما امکان می دهد عرض و ارتفاع فیلم را مشخص کنید:

قراردادن یک ویدیوی YouTube

گزینه 3: وقتی روی پیوند با استفاده از پیوند کلیک می کنید ، یک ویدیو باز کنید پلاگین Wbox Video Lightbox.

عنوان ویدیوی YouTube را مخفی کنید

کنترل های ویدیوی YouTube را مخفی کنید

14. پاسخ به نظرات

چه چیزی باعث می شود فیلم ها رتبه بالاتری داشته باشند؟ نظرات. چه چیزی بیشتر نظر می دهد؟ پاسخ!

نظرات YouTube

15. فیلم YouTube خود را تبلیغ کنید

شما باید ویدیوی خود را تبلیغ کنید – نمایش ها فقط توسط خودشان نمی آیند. آن را در وب سایت / وبلاگ خود قرار دهید. آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از آن در خبرنامه و مطالب بازاریابی خود استفاده کنید.

16. کانال خود را طراحی کنید

بنر کانال YouTube

ایجاد یک بنرcanvas.com این کار را آسان می کند تصویر باید 2560 (w) x 1440 (h) پیکسل باشد.

صفحه اصلی کانال – بارگذاری آرم ، بخش را پر کنید ، اضافه کنید ویدیوی برجسته. سخت نیست.

لیست های پخش – اگر سریال ویدیویی را ایجاد می کنید ، یک سریال گسترده ایجاد کنید لیست پخش فیلم.

17. نتایج = صفحه اول در YouTube و Google

این ویدیو بسیار قدیمی است ، اما وبلاگ من (یا فیلم) هنوز در صفحه 1 YouTube و Google قرار دارد.

YouTube-Video-SEO

YouTube-Video-SEO

18. تجهیزات مورد استفاده من

 • دوربین HD (تلفن مناسب کار می کند)
 • برنامه ویرایش (من استفاده می کنم Screencast-O-Matic)
 • مهارت های اولیه طراحی گرافیک (برای یک تصویر کوچک سفارشی) – من استفاده می کنم GIMP
 • 25 دلار برای استخدام یک فریلنسر برای رونویسی ویدیو (صرفه جویی در وقت)
 • یک وبلاگ (من از تم های StudioPress و میزبانی سایت SiteGround که هم هست استفاده شده توسط Yoast)

و به این ترتیب ویدیوهای YouTube را در YouTube و Google بالاتر رتبه بندی می کنید! من یک نمایش 1 نفره هستم بنابراین 100،000 بازدید بین فیلمهای من مبلغ خوبی برای من است. مطمئناً اگر مشاغل كوچك و افرادی برای كمك به این كار دارید می توانید این كار را نیز انجام دهید. اگر سؤالی دارید ، نظر خود را برای من بگذارید و خوشحالم که به شما کمک می کنم. و اگر این مطلب را مفید یافتید ، لطفاً آن را به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

&# x1f34e؛ 5 عامل برتر سئو YouTube چیست؟?

یافتن کلمات کلیدی (به طور کامل در YouTube) و تجزیه و تحلیل رقابت با کلید واژه دو عامل مهم است و به شما کمک می کند یاد بگیرید که آیا حتی قادر به رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی خاص خواهید بود یا خیر. در مرحله بعد ، استفاده از آن کلمه کلیدی در عنوان ، توضیحات و ایجاد فیلم های عمیق برای بهبود تعامل ، 3 عامل دیگر است. عنوان و تصویر بند جذاب به شما کمک می کند.

&# x1f34e؛ چگونه می توانم یک کلمه کلیدی ویدیویی را یاد بگیرم?

کلمه کلیدی در YouTube را جستجو کنید و به نتایج برتر نگاه کنید تا ببینید که چه تعداد سیگنال نامزدی فیلم های برتر را دارند. افزونه VidIQ Chrome همچنین ابزاری عالی برای یادگیری رقابت با کلمات کلیدی ویدیویی است.

&# x1f34e؛ از کجا می توانم کلمات کلیدی برای فیلم های YouTube پیدا کنم?

تکمیل خودکار YouTube مکان مناسبی برای یافتن کلمات کلیدی ویدیویی است. سعی کنید از ترفندهای خالی (که در این راهنما نشان داده شده است) استفاده کنید تا حتی ایده های کلیدی دیگری پیدا کنید.

&# x1f34e؛ کلمه کلیدی خود را از کجا استفاده کنم?

از کلمه کلیدی خود در نام پرونده (قبل از آپلود ویدیو) ، عنوان و چند بار در توضیحات ویدیو استفاده کنید.

&# x1f34e؛ تعامل با فیلم چقدر مهم است?

YouTube به شدت به سیگنال های درگیری متکی است تا مشخص کند که یک فیلم چقدر مفید است و باید آن را در رتبه بندی قرار دهد. به همین دلیل لایک ها ، نظرات ، دیدگاه ها ، زمان تماشا و اشتراک گذاری ها مهم هستند.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map