קידום אתרים ב- YouTube: כיצד לבצע אופטימיזציה של הסרטונים שלך כדי לדרג גבוה יותר ביוטיוב וגם בגוגל (בהתבסס על גורמי דירוג החיפוש של YouTube)

03.06.2020
קידום אתרים ב- YouTube 'קידום אתרים ב- YouTube: כיצד לבצע אופטימיזציה של הסרטונים שלך כדי לדרג גבוה יותר ביוטיוב וגם בגוגל (בהתבסס על גורמי דירוג החיפוש של YouTube)
0 32 мин.

אני לא חושש ב- YouTube, אבל קיבלתי 50,000+ צפיות ברבים מהסרטונים שלי. אני תורם זאת לקידום אתרים בווידיאו ביוטיוב.


כמובן שכדאי להשתמש במילת המפתח בכותרת הווידיאו, בתיאור, בשם הקובץ ולהעלות תמונה ממוזערת יפה ונחמדה, אך YouTube מסתמך גם מאוד על אותות מעורבות לדרג סרטונים. לכן כל כך חשוב לכוון למשך 10 דקות, לכתוב תסריט ולקדם את הסרטון שלך.

זו גם הסיבה שאני אוהבת יצירת סרטונים בשילוב עם תוכן האתר שלי (הטמעת הסרטון בבלוג שלי נותנת לו צפיות נוספות, זמן צפייה, לייקים וכו ‘). הסרטון גם משפר את תוכן הבלוג שלי ועוזר למשוך קישורים, שיתופים ואנשים מבלים יותר באתר שלי. זה win-win.

הנה מה לעשות.

1. גורמי דירוג ב- YouTube

יוטיוב-וידאו-SEO-דירוג-גורמים-אינפוגרפיים

2. בחר מילת מפתח וידאו בהשלמה אוטומטית

מילות המפתח הטובות ביותר לווידאו הן ביטויים ספציפיים (בעלי זנב ארוך) המופיעים הן ב- YouTube והן בהשלמה האוטומטית של Google. בדרך זו תוכלו לדרג את הסרטון בשני המקומות ולקבל תנועה רבה יותר. התחל להקליד מילת מפתח ב- YouTube והיא תשלים את הביטוי, או השתמש בתו התחתון _ כדי למלא את הריק עם עוד רעיונות. אתה יכול לעשות זאת בכל מקום בביטוי.

בחר ביטויים ספציפיים – מיקוד למילות מפתח רחבות יכול לקבל צפיות רבות יותר, אך הן הרבה יותר תחרותיות מביטויים ספציפיים. האם עליכם למקד לביטויים רחבים או ספציפיים תלוי בבסיס התחרות של מילת המפתח, איכות הווידיאו, וכמה טוב לך לייעל את הווידאו שלך.

מילות מפתח ב- YouTube

מחקר-מילות מפתח-וידאו

מגמות גוגל הוא מקום אחר למצוא מילות מפתח לווידיאו:

מילות מפתח ב- YouTube - מגמות גוגל

3. למד את התחרות של מילת המפתח

הרחבת Chrome של MozBar – התקן את התוסף ב- Google Chrome. עכשיו גוגל מילת המפתח שלך בזמן חיפוש ב- YouTube, כך: אתר: www.youtube.com מונח החיפוש שלך. אם לתוצאות המובילות יש רשות PA גבוהה יותר (סמכות לדף), מילת המפתח תחרותית יותר. מילות מפתח רחבות הן באופן טבעי תחרותי יותר ומחייבות ליצור סרטון טוב יותר, לכן בחר ביטוי ספציפי מ- YouTube / Google השלמה אוטומטית וליצור סרטון טוב יותר מהתוצאות המובילות..

תחרות וידאו-מילות מפתח

הרחבת vidIQ Chrome – התקן את התוסף הזה של גוגל, חפש במילת המפתח שלך ב- YouTube ובדוק כמה סרטונים בתוצאות המובילות. תראה ציון SEO על סמך כמה לייקים, לא אהבתי, צפיות, תגובות, שיתופים חברתיים, מנויים, זמני צפייה, מעורבות בסרטון ומדדים אחרים בנושא הסרטון. אתה יכול גם לראות באילו תגים משתמשים ואורך תיאור הווידאו.

תחרות YouTube-Video

אתה יכול לראות את רוב האותות ללא התוסף:

תחרות YouTube-SEO

4. צור את הסרטון שלך

תגיד מילת המפתח שלך – אמירה מילולית של מילות המפתח שלך כמה פעמים זה כמו צפיפות מילות מפתח לסרטונים. תגיד את זה באופן טבעי, אל תגיד רק את זה כדי להגיד את זה. כולל התאמות חלקיות זה גם טוב.

אורך הוא חוזק – זה תקף הן לסרטונים והן לתוכן באתר שלך. סרטונים ארוכים יותר מדורגים גבוה מכיוון שאנשים יכולים למצוא את כל מה שהם מחפשים, במיוחד הדרכות וביקורות. אנשים ישקיעו זמן רב יותר בצפייה בסרטון שלכם וכנראה שתקבלו מעורבות רבה יותר. אין אורך מושלם, אבל נסה לעשות סרטונים לפחות 10 דקות, תראה תוצאות טובות יותר.

איכות HD – אתה יכול להשתמש בטלפון שלך, אבל מצלמת וידאו נחמדה HD עושה את ההבדל הגדול. אם אתה מקליט את המחשב וודא שאתה מוודא שההגדרות קיימות וידאו + שמע אופטימלי.

להגיע לנקודה – ערוך את כל ההפסקות המיותרות (אני משתמש Screencast-O-Matic) ולהיות תמציתיים. אני סופר בררן לגבי זה ושמתי לב להבדל עצום במעורבות הסרטון שלי.

תעשו את שלכם בטרס – יותר טוב מכל מי שמביא את התוצאות המובילות, זה מה שקשור לקידום אתרים.

קלפיםקלפים הם כפתור ה- i (מידע) הקטן. אלה יכולים לקשר לסרטונים קשורים, לאתר משויך, סקרים, תרומות או ערוץ YouTube אחר. הם ידידותיים לנייד (בניגוד להערות המיושנות של YouTube) ותוכל להוסיף אותם במנהל הסרטונים של YouTube.

סרטוני YouTube קשורים-כרטיסים

כרטיסי וידיאו-מוצעים ב- YouTube

כרטיסי YouTube

5. השתמש במילת המפתח בשם הקובץ

לפני העלאת הסרטון שלך, תייג את קובץ הווידאו כמילת המפתח שלך. אם כבר העלית את הסרטון, למרבה הצער אין דרך לשנות את זה (עם זאת, זהו רק גורם דירוג קטן).

YouTube-Video-Filename

6. כתוב כותרת תיאורית עשירה במילות מפתח

בכותרת טובה יש שני דברים: מילת המפתח שלך, וכותרת מפתה. גוגל בדרך כלל מציגה את 50–60 התווים הראשונים, אז נסה להישאר בטווח זה. אתה לא צריך להשתמש בהתאמה מדויקת של מילת המפתח שלך, אבל כל מילה בודדת צריכה להיות לפחות בכותרת הווידיאו.

כותרת YouTube-Video

7. כתוב תיאור ארוך עם מילות מפתח, חותמות זמן, קישורים

תיאורים ארוכים נהדרים עבור קידום אתרים בסרטוני יוטיוב ומעניקים לך מקום להוסיף חותמות זמן, קישורים שימושיים וסיכום כולל. טקסט חשוב במיוחד לדירוג כל סוג של תוכן.

תיאור YouTube-Video

כלול מילת מפתח במשפט הראשון – YouTube וגם Google משתמשים ב -160 התווים הראשונים כתיאור המטא המופיע בתוצאות החיפוש. ערוך משפט זה (או שניים) בחוכמה מכיוון שאנשים יקראו את זה כדי לקבוע אם הם ילחצו על הסרטון שלך. כלל אצבע הוא להשתמש באופן טבעי במילת המפתח שלך כ 2-3 פעמים בסך הכל בתיאור הסרטון שלך.

תיאור Youtube-Meta

תיאור Youtube-SEO-Meta

חותמות זמן – מאפשר לצופים לקפוץ לחלקים מהסרטון כדי שיוכלו למצוא את מה שהם מחפשים, מה שמשפר גם את המעורבות בסרטון שלך. זה מועיל במיוחד לסרטונים ארוכים.

דוגמאות

 • : 21 (21 שניות)
 • 1:21 (דקה ועשרים ואחת שניות)
 • 1:30:21 (שעה, 30 דקות ו 21 שניות)

קישורים – גוגל עוקב אחר קישורים כדי לקבוע את הרלוונטיות של סרטון (בדומה לקישורים פנימיים באתר האינטרנט שלך). הוסף כמה קישורים מועילים לסרטונים האחרים שלך, מאמרים בבלוג או למשאבים מועילים.

8. הוסף תגיות (באופן שמרני)

אל תעסוק בזה, פשוט הוסף כמה …

תגיות יוטיוב

9. עיצוב תמונה ממוזערת נחמדה

העלה א תמונה ממוזערת מותאמת אישית בתוך ה מנהל הוידאו תחת מידע & הגדרות (תצטרך לעשות זאת אמת את חשבונך ראשון). הממדים צריכים להיות 1280 (w) x 720 (h) פיקסלים. זה יופיע בתוצאות חיפוש ובקטע “חיפושים קשורים” ב- YouTube. נסה לכתוב משהו במכתבים גדולים.

תמונה ממוזערת אישית של YouTube

10. העלה תעתיק

גוגל לא עושה עבודה טובה בהעתקת סרטונים לטקסט (תראו כמה זה מרושל בתמונה). יהיה עליך לתמלל אותו ידנית, אחרת מילות המפתח שאתה מציין בסרטון שלך יבזבזו. אתה יכול גם למיקור חוץ זה לפרילנסר בזול באתר upwork.com.

כתוביות ביוטיוב

Youtube-Video-Transcript

YouTube-Video-Transcriber

11. הוסף מיקום (SEO מקומי)

אם הסרטון שלך כולל מילת מפתח מקומית כמו “צלם חתונות בשיקגו” או שאתה פשוט רוצה למקד למיקום, תוכל לציין זאת במנהל הווידיאו תחת הגדרות מתקדמות. רק זכור לכלול גם את מילת המפתח המקומית בכותרת שלך, בתיאור, בשם הקובץ וכו ‘.

מיקום הווידאו של Youtbe

12. צור פוסט בבלוג שמכוון לאותה מילת מפתח

פוסט וידאו-בלוג

למה אתה צריך לעשות את זה

 • שניהם פוסט הווידאו + הבלוג יכולים לדרג בעמוד הראשון של גוגל
 • תנועה לפוסט בבלוג שלך = צפיות בסרטון שלך, ולהיפך
 • כבר יצרת את הסרטון כך שהפוסט צריך להיות קל יחסית
 • הוספת סרטונים לאתר / לבלוג שלך משפרת את המעורבות + SEO
 • נותן לך צפיות נוספות, לייקים, הטבעות וערכים המשמשים בגורמי הדירוג של YouTube

13. טיפים להטמעת סרטונים

לצבוט את ה- Iframe

אופציה 1: העתק את קישור YouTube והדבק אותו לתוכן שלך (וורדפרס תעשה את השאר).

אפשרות 2: עבור לסרטון YouTube שאתה רוצה להטביע, ואז העתק והדבק את קוד ההטמעה ב- HTML שלך. שיטה זו מאפשרת לך לציין את רוחב הסרטון וגובהו:

הטמע סרטון יוטיוב

אפשרות 3: פתח סרטון כאשר אתה לוחץ על קישור באמצעות תוסף WP Video Lightbox.

הסתר את כותרת הווידיאו של YouTube

הסתר פקדי וידאו ביוטיוב

14. השב לתגובות

מה גורם לסרטונים לדרג גבוה יותר? הערות. מה זוכה לתגובות נוספות? תגובות!

תגובות ביוטיוב

15. קדם את הסרטון שלך ב- YouTube

אתה צריך קדם את הסרטון שלך – צפיות לא מגיעות רק מעצמן. הטמע אותו באתר / בבלוג שלך. שתף אותו במדיה החברתית והשתמש בו בניוזלטר ובחומרים השיווקיים שלך.

16. עיצוב הערוץ שלך

באנר ערוץ היוטיוב

צור באנרcanvas.com הופך את זה לקל. התמונה צריכה להיות 2560 (w) x 1440 (h) פיקסלים.

דף הבית של הערוץ – להעלות לוגו, למלא בערך קטע, להוסיף א וידאו מובלט. לא כל כך קשה.

פלייליסטים – אם אתה יוצר סדרת וידאו, שקול ליצור מקיף פלייליסט של וידאו.

17. תוצאות = דף ראשון ביוטיוב ובגוגל

הסרטון הזה די ישן, אבל הבלוג (או הווידיאו שלי) עדיין מופיע בעמוד 1 ביוטיוב וגוגל.

YouTube-Video-SEO

YouTube-Video-SEO

18. ציוד שאני משתמש בו

 • מצלמת HD (טלפון טוב עובד)
 • תוכנית עריכה (אני משתמשת Screencast-O-Matic)
 • כישורי עיצוב גרפי בסיסיים (עבור תמונה ממוזערת בהתאמה אישית) – אני משתמש GIMP
 • 25 דולר לשכור פרילנסר לתמלול וידאו (חוסך זמן)
 • בלוג (אני משתמש בערכות נושא של StudioPress ו- האירוח של SiteGround מי גם כן בשימוש על ידי יוסט)

וככה אתה מדרג סרטוני YouTube גבוהים יותר ביוטיוב וגם בגוגל! אני מופע של איש אחד ולכן 100,000 צפיות בין הסרטונים שלי הם סכום טוב עבורי. בטח אם יש לך עסק קטן ואנשים שיעזרו בזה, אתה יכול לעשות זאת גם. אם יש לך שאלות, השאר לי תגובה ואשמח לעזור לך. ואם מצאת את זה מועיל, אנא תן לזה חלק.

שאלות נפוצות

&# x1f34e; מהם 5 הגורמים המובילים של קידום אתרים ב- YouTube?

מציאת מילות מפתח (בהשלמה האוטומטית של YouTube) וניתוח התחרות של מילת המפתח הם שני גורמים חשובים שיעזרו לך ללמוד אם תוכל אפילו לדרג מילת מפתח ספציפית. בשלב הבא השתמשו במילת מפתח זו בכותרת, בתיאור וצרו סרטונים מעמיקים כדי לשפר את המעורבות הם 3 גורמים נוספים. כותרת ותמונה ממוזערת קליטות עוזרות.

&# x1f34e; כיצד אוכל ללמוד את התחרות של מילת מפתח בוידאו?

חפש במילת המפתח ב- YouTube ובדוק את התוצאות המובילות כדי לראות כמה אותות מעורבות יש לסרטונים המובילים. הרחבת ה- VidIQ Chrome היא גם כלי נהדר ללמוד את התחרות של מילות מפתח בוידאו.

&# x1f34e; היכן אני מוצא מילות מפתח לסרטוני YouTube?

השלמה אוטומטית של YouTube היא מקום נהדר למצוא מילות מפתח בווידיאו. נסה להשתמש בטריק הממלא את הריק (המוצג במדריך זה) כדי למצוא רעיונות למילות מפתח אפילו יותר.

&# x1f34e; היכן אוכל להשתמש במילת המפתח שלי?

השתמש במילת המפתח שלך בשם הקובץ (לפני העלאת הסרטון), בכותרת ופעמיים בתיאור הסרטון.

&# x1f34e; כמה חשוב מעורבות בסרטון?

YouTube מסתמך מאוד על אותות מעורבות כדי לקבוע עד כמה סרטון שימושי וכמה גבוה הוא צריך לדרג. זו הסיבה שאהבות, הערות, צפיות, זמן צפייה ושיתופים הם המפתח.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector